Terminarze 2013/2014

lzpn-logoW menu po prawej stronie pn. Rozgrywki/Terminarze oraz poniżej można zapoznać się z terminarzeami klasy A (gr. I-III), klasy okręgowej oraz IV ligi.

Czytaj więcej...

Okręgowa liga młodzika gr. I ZG

Terminarz rozgrywek ligi: Okręgowa Liga Młodzika Gr. I ZG

RUNDA II

Kolejka: 10 w dniach 06-04-2013/07-04-2013

46 SPROTAVIA SZPROTAWA - UKP LECHIA ZIELONA GÓRA 2013-06-08 13:00    
47 CARINA GUBIN - POGOŃ ŚWIEBODZIN 2013-06-08 12:30    
48 VITROSILICON-INTRA IŁOWA - BUDOWLANI LUBSKO 2013-05-01 13:00   2 : 0
49 UKS CZARNI ŻAGAŃ - TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE 2013-06-08 12:00    
50 UKS PROMIEŃ ŻARY - ARKA I NOWA SÓL 2013-04-30 17:00   1 : 4

Kolejka: 11 w dniach 13-04-2013/14-04-2013

51 UKS PROMIEŃ ŻARY - SPROTAVIA SZPROTAWA 2013-04-13 12:30   1 : 1
52 ARKA I NOWA SÓL - UKS CZARNI ŻAGAŃ 2013-04-14 10:00   4 : 1
53 TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE - VITROSILICON-INTRA IŁOWA 2013-04-14 10:30   2 : 2
54 BUDOWLANI LUBSKO - CARINA GUBIN 2013-04-13 11:30   3 : 0
55 POGOŃ ŚWIEBODZIN - UKP LECHIA ZIELONA GÓRA 2013-04-13 10:00   0 : 4

Kolejka: 12 w dniach 20-04-2013/21-04-2013

56 SPROTAVIA SZPROTAWA - POGOŃ ŚWIEBODZIN 2013-04-20 13:00   5 : 2
57 UKP LECHIA ZIELONA GÓRA - BUDOWLANI LUBSKO 2013-04-20 11:30   7 : 1
58 CARINA GUBIN - TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE 2013-04-21 13:00   5 : 2
59 VITROSILICON-INTRA IŁOWA - ARKA I NOWA SÓL 2013-04-21 13:00   1 : 2
60 UKS CZARNI ŻAGAŃ - UKS PROMIEŃ ŻARY 2013-04-20 12:00   3 : 0

Kolejka: 13 w dniach 27-04-2013/28-04-2013

61 UKS CZARNI ŻAGAŃ - SPROTAVIA SZPROTAWA 2013-04-27 12:00   2 : 4
62 UKS PROMIEŃ ŻARY - VITROSILICON-INTRA IŁOWA 2013-04-27 12:30   3 : 0
63 ARKA I NOWA SÓL - CARINA GUBIN 2013-04-28 10:00   5 : 1
64 TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE - UKP LECHIA ZIELONA GÓRA 2013-04-28 11:00   0 : 3
65 BUDOWLANI LUBSKO - POGOŃ ŚWIEBODZIN 2013-04-28 11:30   1 : 0

Kolejka: 14 w dniach 04-05-2013/05-05-2013

66 SPROTAVIA SZPROTAWA - BUDOWLANI LUBSKO 2013-05-04 13:00   1 : 2
67 POGOŃ ŚWIEBODZIN - TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE 2013-05-04 10:00   1 : 1
68 UKP LECHIA ZIELONA GÓRA - ARKA I NOWA SÓL 2013-06-05 17:30   3 : 2
69 CARINA GUBIN - UKS PROMIEŃ ŻARY 2013-05-05 13:00   3 : 4
70 VITROSILICON-INTRA IŁOWA - UKS CZARNI ŻAGAŃ 2013-05-05 15:00   2 : 4

Kolejka: 15 w dniach 11-05-2013/12-05-2013

71 VITROSILICON-INTRA IŁOWA - SPROTAVIA SZPROTAWA 2013-05-12 11:00   1 : 1
72 UKS CZARNI ŻAGAŃ - CARINA GUBIN 2013-05-12 11:00   8 : 2
73 UKS PROMIEŃ ŻARY - UKP LECHIA ZIELONA GÓRA 2013-05-30 12:00   2 : 0
74 ARKA I NOWA SÓL - POGOŃ ŚWIEBODZIN 2013-05-28 16:00   3 : 1
75 TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE - BUDOWLANI LUBSKO 2013-05-11 11:00   2 : 4

Kolejka: 16 w dniach 18-05-2013/19-05-2013

76 SPROTAVIA SZPROTAWA - TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE 2013-05-19 13:00   2 : 1
77 BUDOWLANI LUBSKO - ARKA I NOWA SÓL 2013-05-18 11:30   2 : 5
78 POGOŃ ŚWIEBODZIN - UKS PROMIEŃ ŻARY 2013-05-22 16:00   4 : 1
79 UKP LECHIA ZIELONA GÓRA - UKS CZARNI ŻAGAŃ 2013-05-18 11:30   4 : 0
80 CARINA GUBIN - VITROSILICON-INTRA IŁOWA 2013-05-19 13:00   0 : 4

Kolejka: 17 w dniach 25-05-2013/26-05-2013

81 CARINA GUBIN - SPROTAVIA SZPROTAWA 2013-05-26 13:00   0 : 7
82 VITROSILICON-INTRA IŁOWA - UKP LECHIA ZIELONA GÓRA 2013-05-26 13:00   1 : 5
83 UKS CZARNI ŻAGAŃ - POGOŃ ŚWIEBODZIN 2013-05-26 13:00   2 : 1
84 UKS PROMIEŃ ŻARY - BUDOWLANI LUBSKO 2013-05-26 13:00   3 : 1
85 ARKA I NOWA SÓL - TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE 2013-05-26 13:00   4 : 1

Kolejka: 18 w dniach 01-06-2013/02-06-2013

86 SPROTAVIA SZPROTAWA - ARKA I NOWA SÓL 2013-06-02 15:00   2 : 2
87 TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE - UKS PROMIEŃ ŻARY 2013-06-01 13:00   0 : 5
88 BUDOWLANI LUBSKO - UKS CZARNI ŻAGAŃ 2013-06-02 13:00   2 : 1
89 POGOŃ ŚWIEBODZIN - VITROSILICON-INTRA IŁOWA 2013-06-02 13:00   3 : 0
90 UKP LECHIA ZIELONA GÓRA - CARINA GUBIN 2013-06-02 13:00   3 : 0 V

Okręgowa liga młodzika gr. II ZG

Terminarz rozgrywek ligi: Okręgowa Liga Młodzika Gr. II ZG

RUNDA II

Kolejka: 11 w dniach 06-04-2013/07-04-2013

31 UKP LECHIA III ZIELONA GÓRA - AKADEMIA PIŁKARSKA MŁ.TAL.ŻARY 2013-04-16 16:00   1 : 1
32 KORONA WSCHOWA - UKP LECHIA II ZIELONA GÓRA 2013-06-09 11:00    
33 UKS CZARNI ŻAGAŃ - ARKA II NOWA SÓL 2013-05-16 16:00   1 : 0

Kolejka: 12 w dniach 13-04-2013/14-04-2013

34 UKS CZARNI ŻAGAŃ - UKP LECHIA III ZIELONA GÓRA 2013-04-13 10:00   1 : 0
35 ARKA II NOWA SÓL - KORONA WSCHOWA 2013-04-13 10:00   4 : 0
36 UKP LECHIA II ZIELONA GÓRA - AKADEMIA PIŁKARSKA MŁ.TAL.ŻARY 2013-04-14 12:30   9 : 0

Kolejka: 13 w dniach 20-04-2013/21-04-2013

37 UKP LECHIA III ZIELONA GÓRA - UKP LECHIA II ZIELONA GÓRA 2013-04-19 16:30   1 : 4
38 AKADEMIA PIŁKARSKA MŁ.TAL.ŻARY - ARKA II NOWA SÓL 2013-04-21 10:00 Stadion Syrena 2 : 1
39 KORONA WSCHOWA - UKS CZARNI ŻAGAŃ 2013-04-20 11:00   1 : 4

Kolejka: 14 w dniach 27-04-2013/28-04-2013

40 KORONA WSCHOWA - UKP LECHIA III ZIELONA GÓRA 2013-04-27 11:00   4 : 5
41 UKS CZARNI ŻAGAŃ - AKADEMIA PIŁKARSKA MŁ.TAL.ŻARY 2013-04-28 10:00   3 : 0 V
42 ARKA II NOWA SÓL - UKP LECHIA II ZIELONA GÓRA 2013-04-27 10:00   2 : 4

Kolejka: 15 w dniach 01-05-2013

43 UKP LECHIA III ZIELONA GÓRA - ARKA II NOWA SÓL 2013-05-01 11:00   5 : 1
44 UKP LECHIA II ZIELONA GÓRA - UKS CZARNI ŻAGAŃ 2013-05-08 16:30   1 : 1
45 AKADEMIA PIŁKARSKA MŁ.TAL.ŻARY - KORONA WSCHOWA 2013-05-01 10:00 Stadion Syrena 5 : 4

Kolejka: 16 w dniach 04-05-2013/05-05-2013

46 AKADEMIA PIŁKARSKA MŁ.TAL.ŻARY - UKP LECHIA III ZIELONA GÓRA 2013-05-05 10:00 Stadion Syrena 0 : 4
47 UKP LECHIA II ZIELONA GÓRA - KORONA WSCHOWA 2013-05-05 12:30   4 : 0
48 ARKA II NOWA SÓL - UKS CZARNI ŻAGAŃ 2013-05-04 10:00   0 : 3

Kolejka: 17 w dniach 11-05-2013/12-05-2013

49 UKP LECHIA III ZIELONA GÓRA - UKS CZARNI ŻAGAŃ 2013-05-12 13:00   1 : 0
50 KORONA WSCHOWA - ARKA II NOWA SÓL 2013-05-11 11:00   6 : 1
51 AKADEMIA PIŁKARSKA MŁ.TAL.ŻARY - UKP LECHIA II ZIELONA GÓRA 2013-05-12 10:00 Stadion Syrena 0 : 8

Kolejka: 18 w dniach 18-05-2013/19-05-2013

52 UKP LECHIA II ZIELONA GÓRA - UKP LECHIA III ZIELONA GÓRA 2013-05-16 16:30   2 : 0
53 ARKA II NOWA SÓL - AKADEMIA PIŁKARSKA MŁ.TAL.ŻARY 2013-05-18 10:00   2 : 2
54 UKS CZARNI ŻAGAŃ - KORONA WSCHOWA 2013-05-19 10:00   3 : 1

Kolejka: 19 w dniach 25-05-2013/26-05-2013

55 UKP LECHIA III ZIELONA GÓRA - KORONA WSCHOWA 2013-05-26 13:00   3 : 0 V
56 AKADEMIA PIŁKARSKA MŁ.TAL.ŻARY - UKS CZARNI ŻAGAŃ 2013-05-25 10:00   0 : 4
57 UKP LECHIA II ZIELONA GÓRA - ARKA II NOWA SÓL 2013-05-26 13:00   9 : 0

Kolejka: 20 w dniach 01-06-2013/02-06-2013

58 ARKA II NOWA SÓL - UKP LECHIA III ZIELONA GÓRA 2013-06-02 13:00   0 : 2
59 UKS CZARNI ŻAGAŃ - UKP LECHIA II ZIELONA GÓRA 2013-06-02 13:00   1 : 0
60 KORONA WSCHOWA - AKADEMIA PIŁKARSKA MŁ.TAL.ŻARY 2013-06-02 13:00   4 : 1

Okręgowa liga trampkarzy gr. II ZG

Terminarz rozgrywek ligi: Okręgowa Liga Trampkarzy Gr. II ZG

RUNDA II

Kolejka: 11 w dniach 06-04-2013/07-04-2013

31 UKP LECHIA III ZIELONA GÓRA - LECH SULECHÓW 2013-04-07 15:00   5 : 3
32 KORONA WSCHOWA - UKP LECHIA II ZIELONA GÓRA 2013-06-09 13:00    
33 SPARTAKUS ZIELONA GÓRA - PAUZA: ARKA II NOWA SÓL ____-__-__     3 : 0 V

Kolejka: 12 w dniach 13-04-2013/14-04-2013

34 SPARTAKUS ZIELONA GÓRA - UKP LECHIA III ZIELONA GÓRA 2013-04-12 17:00   1 : 0
35 PAUZA: ARKA II NOWA SÓL - KORONA WSCHOWA ____-__-__     0 : 3 V
36 UKP LECHIA II ZIELONA GÓRA - LECH SULECHÓW 2013-04-14 11:00   8 : 1

Kolejka: 13 w dniach 20-04-2013/21-04-2013

37 UKP LECHIA III ZIELONA GÓRA - UKP LECHIA II ZIELONA GÓRA 2013-04-19 15:00   3 : 1
38 LECH SULECHÓW - PAUZA: ARKA II NOWA SÓL ____-__-__     3 : 0 V
39 KORONA WSCHOWA - SPARTAKUS ZIELONA GÓRA 2013-04-20 13:00   2 : 3

Kolejka: 14 w dniach 27-04-2013/28-04-2013

40 KORONA WSCHOWA - UKP LECHIA III ZIELONA GÓRA 2013-04-27 13:00   2 : 1
41 SPARTAKUS ZIELONA GÓRA - LECH SULECHÓW 2013-04-27 12:00   5 : 2
42 PAUZA: ARKA II NOWA SÓL - UKP LECHIA II ZIELONA GÓRA ____-__-__     0 : 3 V

Kolejka: 15 w dniach 01-05-2013

43 UKP LECHIA III ZIELONA GÓRA - PAUZA: ARKA II NOWA SÓL ____-__-__     3 : 0 V
44 UKP LECHIA II ZIELONA GÓRA - SPARTAKUS ZIELONA GÓRA 2013-04-30 14:00   3 : 0 V
45 LECH SULECHÓW - KORONA WSCHOWA 2013-05-01 11:00   0 : 3

Kolejka: 16 w dniach 04-05-2013/05-05-2013

46 LECH SULECHÓW - UKP LECHIA III ZIELONA GÓRA 2013-05-04 11:00   1 : 12
47 UKP LECHIA II ZIELONA GÓRA - KORONA WSCHOWA 2013-05-05 11:00   6 : 1
48 PAUZA: ARKA II NOWA SÓL - SPARTAKUS ZIELONA GÓRA ____-__-__     0 : 3 V

Kolejka: 17 w dniach 11-05-2013/12-05-2013

49 UKP LECHIA III ZIELONA GÓRA - SPARTAKUS ZIELONA GÓRA 2013-05-12 14:30   2 : 0
50 KORONA WSCHOWA - PAUZA: ARKA II NOWA SÓL ____-__-__     3 : 0 V
51 LECH SULECHÓW - UKP LECHIA II ZIELONA GÓRA 2013-05-11 11:00   0 : 9

Kolejka: 18 w dniach 18-05-2013/19-05-2013

52 UKP LECHIA II ZIELONA GÓRA - UKP LECHIA III ZIELONA GÓRA 2013-05-16 15:00   1 : 0
53 PAUZA: ARKA II NOWA SÓL - LECH SULECHÓW ____-__-__     0 : 3 V
54 SPARTAKUS ZIELONA GÓRA - KORONA WSCHOWA 2013-05-19 11:00   7 : 2

Kolejka: 19 w dniach 25-05-2013/26-05-2013

55 UKP LECHIA III ZIELONA GÓRA - KORONA WSCHOWA 2013-05-26 11:00   4 : 1
56 LECH SULECHÓW - SPARTAKUS ZIELONA GÓRA 2013-05-26 11:00   0 : 6
57 UKP LECHIA II ZIELONA GÓRA - PAUZA: ARKA II NOWA SÓL ____-__-__     3 : 0 V

Kolejka: 20 w dniach 01-06-2013/02-06-2013

58 PAUZA: ARKA II NOWA SÓL - UKP LECHIA III ZIELONA GÓRA ____-__-__     0 : 3 V
59 SPARTAKUS ZIELONA GÓRA - UKP LECHIA II ZIELONA GÓRA 2013-06-02 11:00   2 : 4
60 KORONA WSCHOWA - LECH SULECHÓW 2013-06-02 11:00   10 : 0

Okręgowa liga juniora ZG (wiosna)

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach __-__-____

1 UKP II ZIELONA GÓRA - UKS CZARNI ŻAGAŃ 2013-04-30 17:00   6 : 3
2 SKP KISIELIN - VITROSILICON-INTRA IŁOWA 2013-05-11 12:30   3 : 0
3 ARKA NOWA SÓL - SPROTAVIA SZPROTAWA 2013-05-15 17:00   3 : 0
4 BUDOWLANI LUBSKO - PROMIEŃ I ŻARY 2013-06-05 17:00    
5 PAUZA - LECH SULECHÓW ____-__-__      
6 PROMIEŃ II ŻARY - pauzuje w kolejce ____-__-__      

Kolejka: 2 w dniach __-__-____

7 UKS CZARNI ŻAGAŃ - pauzuje w kolejce ____-__-__      
8 LECH SULECHÓW - PROMIEŃ II ŻARY 2013-05-22 18:00   0 : 3
9 PROMIEŃ I ŻARY - PAUZA ____-__-__      
10 SPROTAVIA SZPROTAWA - BUDOWLANI LUBSKO 2013-04-14 15:00   4 : 0 V
11 VITROSILICON-INTRA IŁOWA - ARKA NOWA SÓL 2013-04-14 11:00   1 : 2
12 UKP II ZIELONA GÓRA - SKP KISIELIN 2013-04-15 16:30   2 : 1

Kolejka: 3 w dniach __-__-____

13 SKP KISIELIN - UKS CZARNI ŻAGAŃ 2013-04-20 11:00   1 : 0
14 ARKA NOWA SÓL - UKP II ZIELONA GÓRA 2013-04-21 17:00   0 : 2
15 BUDOWLANI LUBSKO - VITROSILICON-INTRA IŁOWA 2013-04-20 11:00   5 : 3
16 PAUZA - SPROTAVIA SZPROTAWA ____-__-__      
17 PROMIEŃ II ŻARY - PROMIEŃ I ŻARY 2013-04-21 11:00   3 : 0 V
18 LECH SULECHÓW - pauzuje w kolejce ____-__-__      

Kolejka: 4 w dniach __-__-____

19 UKS CZARNI ŻAGAŃ - LECH SULECHÓW 2013-04-28 12:00   1 : 0
20 PROMIEŃ I ŻARY - pauzuje w kolejce ____-__-__      
21 SPROTAVIA SZPROTAWA - PROMIEŃ II ŻARY 2013-04-28 15:00   0 : 1
22 VITROSILICON-INTRA IŁOWA - PAUZA ____-__-__      
23 UKP II ZIELONA GÓRA - BUDOWLANI LUBSKO 2013-04-28 17:00   7 : 2
24 SKP KISIELIN - ARKA NOWA SÓL 2013-04-27 11:00   1 : 3

Kolejka: 5 w dniach __-__-____

25 ARKA NOWA SÓL - UKS CZARNI ŻAGAŃ 2013-05-05 11:00   6 : 0
26 BUDOWLANI LUBSKO - SKP KISIELIN 2013-05-04 12:00   2 : 2
27 PAUZA - UKP II ZIELONA GÓRA ____-__-__      
28 PROMIEŃ II ŻARY - VITROSILICON-INTRA IŁOWA 2013-05-05 11:00   1 : 1
29 SPROTAVIA SZPROTAWA - pauzuje w kolejce ____-__-__      
30 LECH SULECHÓW - PROMIEŃ I ŻARY 2013-05-05 13:00   3 : 0 V

Kolejka: 6 w dniach __-__-____

31 UKS CZARNI ŻAGAŃ - PROMIEŃ I ŻARY 2013-05-12 12:00   3 : 0 V
32 SPROTAVIA SZPROTAWA - LECH SULECHÓW 2013-05-11 17:00   2 : 1
33 VITROSILICON-INTRA IŁOWA - pauzuje w kolejce ____-__-__      
34 UKP II ZIELONA GÓRA - PROMIEŃ II ŻARY 2013-05-12 17:00   5 : 1
35 SKP KISIELIN - PAUZA ____-__-__      
36 ARKA NOWA SÓL - BUDOWLANI LUBSKO 2013-05-12 11:00   4 : 3

Kolejka: 7 w dniach __-__-____

37 BUDOWLANI LUBSKO - UKS CZARNI ŻAGAŃ 2013-05-19 12:00   3 : 4
38 PAUZA - ARKA NOWA SÓL ____-__-__      
39 PROMIEŃ II ŻARY - SKP KISIELIN 2013-05-17 18:00   3 : 0
40 UKP II ZIELONA GÓRA - pauzuje w kolejce ____-__-__      
41 LECH SULECHÓW - VITROSILICON-INTRA IŁOWA 2013-05-19 15:00   4 : 0 V
42 PROMIEŃ I ŻARY - SPROTAVIA SZPROTAWA 2013-05-19 11:00   0 : 4 V

Kolejka: 8 w dniach __-__-____

43 UKS CZARNI ŻAGAŃ - SPROTAVIA SZPROTAWA 2013-05-25 10:00   1 : 1
44 VITROSILICON-INTRA IŁOWA - PROMIEŃ I ŻARY 2013-05-26 15:00   0 : 4
45 UKP II ZIELONA GÓRA - LECH SULECHÓW 2013-05-27 16:30   3 : 2
46 SKP KISIELIN - pauzuje w kolejce ____-__-__      
47 ARKA NOWA SÓL - PROMIEŃ II ŻARY 2013-05-26 11:00   5 : 0
48 BUDOWLANI LUBSKO - PAUZA ____-__-__      

Kolejka: 9 w dniach __-__-____

49 PAUZA - UKS CZARNI ŻAGAŃ ____-__-__      
50 PROMIEŃ II ŻARY - BUDOWLANI LUBSKO 2013-06-02 11:00   4 : 1
51 ARKA NOWA SÓL - pauzuje w kolejce ____-__-__      
52 LECH SULECHÓW - SKP KISIELIN 2013-06-01 14:00   1 : 3
53 PROMIEŃ I ŻARY - UKP II ZIELONA GÓRA 2013-06-02 13:00   2 : 1
54 SPROTAVIA SZPROTAWA - VITROSILICON-INTRA IŁOWA 2013-06-02 11:00   1 : 5

Kolejka: 10 w dniach __-__-____

55 UKS CZARNI ŻAGAŃ - VITROSILICON-INTRA IŁOWA 2013-06-09 12:00    
56 UKP II ZIELONA GÓRA - SPROTAVIA SZPROTAWA 2013-06-08 11:00    
57 SKP KISIELIN - PROMIEŃ I ŻARY 2013-06-09 11:00    
58 ARKA NOWA SÓL - LECH SULECHÓW 2013-06-08 11:00    
59 BUDOWLANI LUBSKO - pauzuje w kolejce ____-__-__      
60 PAUZA - PROMIEŃ II ŻARY ____-__-__      

Kolejka: 11 w dniach __-__-____

61 PROMIEŃ II ŻARY - UKS CZARNI ŻAGAŃ 2013-06-15 11:00    
62 PAUZA - pauzuje w kolejce ____-__-__      
63 LECH SULECHÓW - BUDOWLANI LUBSKO 2013-06-15 14:00    
64 PROMIEŃ I ŻARY - ARKA NOWA SÓL 2013-06-16 11:00    
65 SPROTAVIA SZPROTAWA - SKP KISIELIN 2013-06-15 11:00    
66 VITROSILICON-INTRA IŁOWA - UKP II ZIELONA GÓRA 2013-06-16 11:00    

Klasa okręgowa

Terminarz rozgrywek ligi:

KLASA OKRĘGOWA - ZIELONA GÓRA

RUNDA I - jesień sezon 2013/2014

Kolejka: 1 w dniach 10-08-2013/11-08-2013

1 BŁĘKITNI OŁOBOK - ALFA JAROMIROWICE 2013-08-10 16:00
2 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP - AMATOR BOBROWNIKI 2013-08-10 16:00
3 ODRA NIETKÓW - MODRZEW MODRZYCA 2013-08-10 16:00
4 KSF ZIELONA GÓRA - CARINA GUBIN 2013-08-10 16:00
5 FADOM NOWOGRÓD - START PŁOTY 2013-08-10 16:00
6 ISKRA MAŁOMICE - UKP II ZIELONA GÓRA 2013-08-10 16:00
7 TRAMP-KARP OSIECZNICA - SANTOS ŚWIEBODZIN 2013-08-10 16:00
8 TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE - ZENIT ŁUGÓW 2013-08-10 16:00

 

Kolejka: 2 w dniach 15-08-2013

9 ALFA JAROMIROWICE - ZENIT ŁUGÓW 2013-08-15 17:00
10 SANTOS ŚWIEBODZIN - TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE 2013-08-15 17:00
11 UKP II ZIELONA GÓRA - TRAMP-KARP OSIECZNICA 2013-08-15 17:00
12 START PŁOTY - ISKRA MAŁOMICE 2013-08-15 17:00
13 CARINA GUBIN - FADOM NOWOGRÓD 2013-08-15 17:00
14 MODRZEW MODRZYCA - KSF ZIELONA GÓRA 2013-08-15 17:00
15 AMATOR BOBROWNIKI - ODRA NIETKÓW 2013-08-15 17:00
16 BŁĘKITNI OŁOBOK - SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2013-08-15 17:00

 

Kolejka: 3 w dniach 17-08-2013/18-08-2013

17 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP - ALFA JAROMIROWICE 2013-08-17 16:00
18 ODRA NIETKÓW - BŁĘKITNI OŁOBOK 2013-08-17 16:00
19 KSF ZIELONA GÓRA - AMATOR BOBROWNIKI 2013-08-17 16:00
20 FADOM NOWOGRÓD - MODRZEW MODRZYCA 2013-08-17 16:00
21 ISKRA MAŁOMICE - CARINA GUBIN 2013-08-17 16:00
22 TRAMP-KARP OSIECZNICA - START PŁOTY 2013-08-17 16:00
23 TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE - UKP II ZIELONA GÓRA 2013-08-17 16:00
24 ZENIT ŁUGÓW - SANTOS ŚWIEBODZIN 2013-08-17 16:00

 

Kolejka: 4 w dniach 24-08-2013/25-08-2013

25 ALFA JAROMIROWICE - SANTOS ŚWIEBODZIN 2013-08-24 16:00
26 UKP II ZIELONA GÓRA - ZENIT ŁUGÓW 2013-08-24 16:00
27 START PŁOTY - TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE 2013-08-24 16:00
28 CARINA GUBIN - TRAMP-KARP OSIECZNICA 2013-08-24 16:00
29 MODRZEW MODRZYCA - ISKRA MAŁOMICE 2013-08-24 16:00
30 AMATOR BOBROWNIKI - FADOM NOWOGRÓD 2013-08-24 16:00
31 BŁĘKITNI OŁOBOK - KSF ZIELONA GÓRA 2013-08-24 16:00
32 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP - ODRA NIETKÓW 2013-08-24 16:00

 

Kolejka: 5 w dniach 31-08-2013/01-09-2013

33 ODRA NIETKÓW - ALFA JAROMIROWICE 2013-08-31 16:00
34 KSF ZIELONA GÓRA - SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2013-08-31 16:00
35 FADOM NOWOGRÓD - BŁĘKITNI OŁOBOK 2013-08-31 16:00
36 ISKRA MAŁOMICE - AMATOR BOBROWNIKI 2013-08-31 16:00
37 TRAMP-KARP OSIECZNICA - MODRZEW MODRZYCA 2013-08-31 16:00
38 TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE - CARINA GUBIN 2013-08-31 16:00
39 ZENIT ŁUGÓW - START PŁOTY 2013-08-31 16:00
40 SANTOS ŚWIEBODZIN - UKP II ZIELONA GÓRA 2013-08-31 16:00

 

Kolejka: 6 w dniach 07-09-2013/08-09-2013

41 ALFA JAROMIROWICE - UKP II ZIELONA GÓRA 2013-09-07 15:30
42 START PŁOTY - SANTOS ŚWIEBODZIN 2013-09-07 15:30
43 CARINA GUBIN - ZENIT ŁUGÓW 2013-09-07 15:30
44 MODRZEW MODRZYCA - TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE 2013-09-07 15:30
45 AMATOR BOBROWNIKI - TRAMP-KARP OSIECZNICA 2013-09-07 15:30
46 BŁĘKITNI OŁOBOK - ISKRA MAŁOMICE 2013-09-07 15:30
47 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP - FADOM NOWOGRÓD 2013-09-07 15:30
48 ODRA NIETKÓW - KSF ZIELONA GÓRA 2013-09-07 15:30

 

Kolejka: 7 w dniach 14-09-2013/15-09-2013

49 KSF ZIELONA GÓRA - ALFA JAROMIROWICE 2013-09-14 15:30
50 FADOM NOWOGRÓD - ODRA NIETKÓW 2013-09-14 15:30
51 ISKRA MAŁOMICE - SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2013-09-14 15:30
52 TRAMP-KARP OSIECZNICA - BŁĘKITNI OŁOBOK 2013-09-14 15:30
53 TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE - AMATOR BOBROWNIKI 2013-09-14 15:30
54 ZENIT ŁUGÓW - MODRZEW MODRZYCA 2013-09-14 15:30
55 SANTOS ŚWIEBODZIN - CARINA GUBIN 2013-09-14 15:30
56 UKP II ZIELONA GÓRA - START PŁOTY 2013-09-14 15:30

 

Kolejka: 8 w dniach 21-09-2013/22-09-2013

57 ALFA JAROMIROWICE - START PŁOTY 2013-09-21 15:00
58 CARINA GUBIN - UKP II ZIELONA GÓRA 2013-09-21 15:00
59 MODRZEW MODRZYCA - SANTOS ŚWIEBODZIN 2013-09-21 15:00
60 AMATOR BOBROWNIKI - ZENIT ŁUGÓW 2013-09-21 15:00
61 BŁĘKITNI OŁOBOK - TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE 2013-09-21 15:00
62 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP - TRAMP-KARP OSIECZNICA 2013-09-21 15:00
63 ODRA NIETKÓW - ISKRA MAŁOMICE 2013-09-21 15:00
64 KSF ZIELONA GÓRA - FADOM NOWOGRÓD 2013-09-21 15:00

 

Kolejka: 9 w dniach 28-09-2013/29-09-2013

65 FADOM NOWOGRÓD - ALFA JAROMIROWICE 2013-09-28 15:00
66 ISKRA MAŁOMICE - KSF ZIELONA GÓRA 2013-09-28 15:00
67 TRAMP-KARP OSIECZNICA - ODRA NIETKÓW 2013-09-28 15:00
68 TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE - SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2013-09-28 15:00
69 ZENIT ŁUGÓW - BŁĘKITNI OŁOBOK 2013-09-28 15:00
70 SANTOS ŚWIEBODZIN - AMATOR BOBROWNIKI 2013-09-28 15:00
71 UKP II ZIELONA GÓRA - MODRZEW MODRZYCA 2013-09-28 15:00
72 START PŁOTY - CARINA GUBIN 2013-09-28 15:00

 

Kolejka: 10 w dniach 05-10-2013/06-10-2013

73 ALFA JAROMIROWICE - CARINA GUBIN 2013-10-05 14:30
74 MODRZEW MODRZYCA - START PŁOTY 2013-10-05 14:30
75 AMATOR BOBROWNIKI - UKP II ZIELONA GÓRA 2013-10-05 14:30
76 BŁĘKITNI OŁOBOK - SANTOS ŚWIEBODZIN 2013-10-05 14:30
77 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP - ZENIT ŁUGÓW 2013-10-05 14:30
78 ODRA NIETKÓW - TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE 2013-10-05 14:30
79 KSF ZIELONA GÓRA - TRAMP-KARP OSIECZNICA 2013-10-05 14:30
80 FADOM NOWOGRÓD - ISKRA MAŁOMICE 2013-10-05 14:30

 

Kolejka: 11 w dniach 12-10-2013/13-10-2013

81 ISKRA MAŁOMICE - ALFA JAROMIROWICE 2013-10-12 14:30
82 TRAMP-KARP OSIECZNICA - FADOM NOWOGRÓD 2013-10-12 14:30
83 TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE - KSF ZIELONA GÓRA 2013-10-12 14:30
84 ZENIT ŁUGÓW - ODRA NIETKÓW 2013-10-12 14:30
85 SANTOS ŚWIEBODZIN - SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2013-10-12 14:30
86 UKP II ZIELONA GÓRA - BŁĘKITNI OŁOBOK 2013-10-12 14:30
87 START PŁOTY - AMATOR BOBROWNIKI 2013-10-12 14:30
88 CARINA GUBIN - MODRZEW MODRZYCA 2013-10-12 14:30

 

Kolejka: 12 w dniach 19-10-2013/20-10-2013

89 ALFA JAROMIROWICE - MODRZEW MODRZYCA 2013-10-19 14:00
90 AMATOR BOBROWNIKI - CARINA GUBIN 2013-10-19 14:00
91 BŁĘKITNI OŁOBOK - START PŁOTY 2013-10-19 14:00
92 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP - UKP II ZIELONA GÓRA 2013-10-19 14:00
93 ODRA NIETKÓW - SANTOS ŚWIEBODZIN 2013-10-19 14:00
94 KSF ZIELONA GÓRA - ZENIT ŁUGÓW 2013-10-19 14:00
95 FADOM NOWOGRÓD - TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE 2013-10-19 14:00
96 ISKRA MAŁOMICE - TRAMP-KARP OSIECZNICA 2013-10-19 14:00

 

Kolejka: 13 w dniach 26-10-2013/27-10-2013

97 TRAMP-KARP OSIECZNICA - ALFA JAROMIROWICE 2013-10-26 14:00
98 TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE - ISKRA MAŁOMICE 2013-10-26 14:00
99 ZENIT ŁUGÓW - FADOM NOWOGRÓD 2013-10-26 14:00
100 SANTOS ŚWIEBODZIN - KSF ZIELONA GÓRA 2013-10-26 14:00
101 UKP II ZIELONA GÓRA - ODRA NIETKÓW 2013-10-26 14:00
102 START PŁOTY - SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2013-10-26 14:00
103 CARINA GUBIN - BŁĘKITNI OŁOBOK 2013-10-26 14:00
104 MODRZEW MODRZYCA - AMATOR BOBROWNIKI 2013-10-26 14:00

 

Kolejka: 14 w dniach 02-11-2013/03-11-2013

105

ALFA JAROMIROWICE

- AMATOR BOBROWNIKI

2013-11-02 13:00
106

BŁĘKITNI OŁOBOK

- MODRZEW MODRZYCA

2013-11-02 13:00
107

SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP

- CARINA GUBIN

2013-11-02 13:00
108

ODRA NIETKÓW

- START PŁOTY

2013-11-02 13:00
109

KSF ZIELONA GÓRA

- UKP II ZIELONA GÓRA

2013-11-02 13:00
110

FADOM NOWOGRÓD

- SANTOS ŚWIEBODZIN

2013-11-02 13:00
111

ISKRA MAŁOMICE

- ZENIT ŁUGÓW

2013-11-02 13:00
112

TRAMP-KARP OSIECZNICA

- TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE

2013-11-02 13:00

 

Kolejka: 15 w dniach 09-11-2013/10-11-2013

113 TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE - ALFA JAROMIROWICE 2013-11-09 13:00
114 ZENIT ŁUGÓW - TRAMP-KARP OSIECZNICA 2013-11-09 13:00
115 SANTOS ŚWIEBODZIN - ISKRA MAŁOMICE 2013-11-09 13:00
116 UKP II ZIELONA GÓRA - FADOM NOWOGRÓD 2013-11-09 13:00
117 START PŁOTY - KSF ZIELONA GÓRA 2013-11-09 13:00
118 CARINA GUBIN - ODRA NIETKÓW 2013-11-09 13:00
119 MODRZEW MODRZYCA - SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2013-11-09 13:00
120 AMATOR BOBROWNIKI - BŁĘKITNI OŁOBOK 2013-11-09 13:00

Uwaga;

1/Na podstawie terminarza, kluby pełniące rolę gospodarza zawodów, zobowiązane są ustalić konkretne daty, godziny i miejsca rozpoczęcia zawodów w całej rundzie i wprowadzić je do systemu Extranet w terminie do 30 lipca 2013r. lub przesłać swoje propozycje do WG.

2/ W przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych WG wyznaczy rozegranie awansem 2-ch kolejek z rundy wiosennej (16 i 17) w terminie 16/17 listopad i 23/24 listopad.

Za wydział Gier

Lubuskiego ZPN

Henryk Misiak

Klasa A grupa III

Terminarz rozgrywek ligi:

KLASA A GRUPA 3 - ZIELONA GÓRA

RUNDA I - jesień sezon 2013/2014

 

Kolejka: 1 w dniach 15-08-2013

1

UKS CZARNI ŻAGAŃ

- NYSA TRZEBIEL

2013-08-15

17:00

   

2

BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

- RELAX GRABICE

2013-08-15

17:00

   

3

CZARNI JELENIN

- GARBARNIA LESZNO GÓRNE

2013-08-15

17:00

   

4

MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

- NYSA PRZEWÓZ

2013-08-15

17:00

   

5

STAL JASIEŃ

- TRAPER CHICHY

2013-08-15

17:00

   

6

HAMAR GÓRZYN

- ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

2013-08-15

17:00

   

7

UNIA KUNICE ŻARY

- BUDOWLANI GOZDNICA

2013-08-15

17:00

   

8

DELTA SIENIAWA ŻARSKA

- SPARTA MIERKÓW

2013-08-15

17:00

   

 

Kolejka: 2 w dniach 18-08-2013

9

NYSA TRZEBIEL

- SPARTA MIERKÓW

2013-08-18

16:00

   

10

BUDOWLANI GOZDNICA

- DELTA SIENIAWA ŻARSKA

2013-08-18

16:00

   

11

ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

- UNIA KUNICE ŻARY

2013-08-18

16:00

   

12

TRAPER CHICHY

- HAMAR GÓRZYN

2013-08-18

16:00

   

13

NYSA PRZEWÓZ

- STAL JASIEŃ

2013-08-18

16:00

   

14

GARBARNIA LESZNO GÓRNE

- MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

2013-08-18

16:00

   

15

RELAX GRABICE

- CZARNI JELENIN

2013-08-18

16:00

   

16

UKS CZARNI ŻAGAŃ

- BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

2013-08-18

16:00

   

 

Kolejka: 3 w dniach 24-08-2013/25-08-2013

17

BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

- NYSA TRZEBIEL

2013-08-24

16:00

   

18

CZARNI JELENIN

- UKS CZARNI ŻAGAŃ

2013-08-24

16:00

   

19

MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

- RELAX GRABICE

2013-08-24

16:00

   

20

STAL JASIEŃ

- GARBARNIA LESZNO GÓRNE

2013-08-24

16:00

   

21

HAMAR GÓRZYN

- NYSA PRZEWÓZ

2013-08-24

16:00

   

22

UNIA KUNICE ŻARY

- TRAPER CHICHY

2013-08-24

16:00

   

23

DELTA SIENIAWA ŻARSKA

- ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

2013-08-24

16:00

   

24

SPARTA MIERKÓW

- BUDOWLANI GOZDNICA

2013-08-24

16:00

   

 

Kolejka: 4 w dniach 31-08-2013/01-09-2013

25

NYSA TRZEBIEL

- BUDOWLANI GOZDNICA

2013-08-31

16:00

   

26

ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

- SPARTA MIERKÓW

2013-08-31

16:00

   

27

TRAPER CHICHY

- DELTA SIENIAWA ŻARSKA

2013-08-31

16:00

   

28

NYSA PRZEWÓZ

- UNIA KUNICE ŻARY

2013-08-31

16:00

   

29

GARBARNIA LESZNO GÓRNE

- HAMAR GÓRZYN

2013-08-31

16:00

   

30

RELAX GRABICE

- STAL JASIEŃ

2013-08-31

16:00

   

31

UKS CZARNI ŻAGAŃ

- MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

2013-08-31

16:00

   

32

BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

- CZARNI JELENIN

2013-08-31

16:00

   

 

Kolejka: 5 w dniach 07-09-2013/08-09-2013

33

CZARNI JELENIN

- NYSA TRZEBIEL

2013-09-07

16:00

   

34

MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

- BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

2013-09-07

16:00

   

35

STAL JASIEŃ

- UKS CZARNI ŻAGAŃ

2013-09-07

16:00

   

36

HAMAR GÓRZYN

- RELAX GRABICE

2013-09-07

16:00

   

37

UNIA KUNICE ŻARY

- GARBARNIA LESZNO GÓRNE

2013-09-07

16:00

   

38

DELTA SIENIAWA ŻARSKA

- NYSA PRZEWÓZ

2013-09-07

16:00

   

39

SPARTA MIERKÓW

- TRAPER CHICHY

2013-09-07

16:00

   

40

BUDOWLANI GOZDNICA

- ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

2013-09-07

16:00

   

 

Kolejka: 6 w dniach 14-09-2013/15-09-2013

41

NYSA TRZEBIEL

- ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

2013-09-14

16:00

   

42

TRAPER CHICHY

- BUDOWLANI GOZDNICA

2013-09-14

16:00

   

43

NYSA PRZEWÓZ

- SPARTA MIERKÓW

2013-09-14

16:00

   

44

GARBARNIA LESZNO GÓRNE

- DELTA SIENIAWA ŻARSKA

2013-09-14

16:00

   

45

RELAX GRABICE

- UNIA KUNICE ŻARY

2013-09-14

16:00

   

46

UKS CZARNI ŻAGAŃ

- HAMAR GÓRZYN

2013-09-14

16:00

   

47

BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

- STAL JASIEŃ

2013-09-14

16:00

   

48

CZARNI JELENIN

- MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

2013-09-14

16:00

   

Kolejka: 7 w dniach 21-09-2013/22-09-2013

49

MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

- NYSA TRZEBIEL

2013-09-21

15:00

   

50

STAL JASIEŃ

- CZARNI JELENIN

2013-09-21

15:00

   

51

HAMAR GÓRZYN

- BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

2013-09-21

15:00

   

52

UNIA KUNICE ŻARY

- UKS CZARNI ŻAGAŃ

2013-09-21

15:00

   

53

DELTA SIENIAWA ŻARSKA

- RELAX GRABICE

2013-09-21

15:00

   

54

SPARTA MIERKÓW

- GARBARNIA LESZNO GÓRNE

2013-09-21

15:00

   

55

BUDOWLANI GOZDNICA

- NYSA PRZEWÓZ

2013-09-21

15:00

   

56

ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

- TRAPER CHICHY

2013-09-21

15:00

   

 

Kolejka: 8 w dniach 28-09-2013/29-09-2013

57

NYSA TRZEBIEL

- TRAPER CHICHY

2013-09-28

15:00

   

58

NYSA PRZEWÓZ

- ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

2013-09-28

15:00

   

59

GARBARNIA LESZNO GÓRNE

- BUDOWLANI GOZDNICA

2013-09-28

15:00

   

60

RELAX GRABICE

- SPARTA MIERKÓW

2013-09-28

15:00

   

61

UKS CZARNI ŻAGAŃ

- DELTA SIENIAWA ŻARSKA

2013-09-28

15:00

   

62

BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

- UNIA KUNICE ŻARY

2013-09-28

15:00

   

63

CZARNI JELENIN

- HAMAR GÓRZYN

2013-09-28

15:00

   

64

MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

- STAL JASIEŃ

2013-09-28

15:00

   

 

Kolejka: 9 w dniach 05-10-2013/06-10-2013

65

STAL JASIEŃ

- NYSA TRZEBIEL

2013-10-05

15:00

   

66

HAMAR GÓRZYN

- MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

2013-10-05

15:00

   

67

UNIA KUNICE ŻARY

- CZARNI JELENIN

2013-10-05

15:00

   

68

DELTA SIENIAWA ŻARSKA

- BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

2013-10-05

15:00

   

69

SPARTA MIERKÓW

- UKS CZARNI ŻAGAŃ

2013-10-05

15:00

   

70

BUDOWLANI GOZDNICA

- RELAX GRABICE

2013-10-05

15:00

   

71

ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

- GARBARNIA LESZNO GÓRNE

2013-10-05

15:00

   

72

TRAPER CHICHY

- NYSA PRZEWÓZ

2013-10-05

15:00

   

 

Kolejka: 10 w dniach 12-10-2013/13-10-2013

73

NYSA TRZEBIEL

- NYSA PRZEWÓZ

2013-10-12

14:30

   

74

GARBARNIA LESZNO GÓRNE

- TRAPER CHICHY

2013-10-12

14:30

   

75

RELAX GRABICE

- ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

2013-10-12

14:30

   

76

UKS CZARNI ŻAGAŃ

- BUDOWLANI GOZDNICA

2013-10-12

14:30

   

77

BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

- SPARTA MIERKÓW

2013-10-12

14:30

   

78

CZARNI JELENIN

- DELTA SIENIAWA ŻARSKA

2013-10-12

14:30

   

79

MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

- UNIA KUNICE ŻARY

2013-10-12

14:30

   

80

STAL JASIEŃ

- HAMAR GÓRZYN

2013-10-12

14:30

   

 

Kolejka: 11 w dniach 19-10-2013/20-10-2013

81

HAMAR GÓRZYN

- NYSA TRZEBIEL

2013-10-19

14:00

   

82

UNIA KUNICE ŻARY

- STAL JASIEŃ

2013-10-19

14:00

   

83

DELTA SIENIAWA ŻARSKA

- MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

2013-10-19

14:00

   

84

SPARTA MIERKÓW

- CZARNI JELENIN

2013-10-19

14:00

   

85

BUDOWLANI GOZDNICA

- BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

2013-10-19

14:00

   

86

ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

- UKS CZARNI ŻAGAŃ

2013-10-19

14:00

   

87

TRAPER CHICHY

- RELAX GRABICE

2013-10-19

14:00

   

88

NYSA PRZEWÓZ

- GARBARNIA LESZNO GÓRNE

2013-10-19

14:00

   

 

Kolejka: 12 w dniach 26-10-2013/27-10-2013

89

NYSA TRZEBIEL

- GARBARNIA LESZNO GÓRNE

2013-10-26

13:00

   

90

RELAX GRABICE

- NYSA PRZEWÓZ

2013-10-26

13:00

   

91

UKS CZARNI ŻAGAŃ

- TRAPER CHICHY

2013-10-26

13:00

   

92

BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

- ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

2013-10-26

13:00

   

93

CZARNI JELENIN

- BUDOWLANI GOZDNICA

2013-10-26

13:00

   

94

MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

- SPARTA MIERKÓW

2013-10-26

13:00

   

95

STAL JASIEŃ

- DELTA SIENIAWA ŻARSKA

2013-10-26

13:00

   

96

HAMAR GÓRZYN

- UNIA KUNICE ŻARY

2013-10-26

13:00

   

 

Kolejka: 13 w dniach 03-11-2013

97

UNIA KUNICE ŻARY

- NYSA TRZEBIEL

2013-11-03

13:00

   

98

DELTA SIENIAWA ŻARSKA

- HAMAR GÓRZYN

2013-11-03

13:00

   

99

SPARTA MIERKÓW

- STAL JASIEŃ

2013-11-03

13:00

   

100

BUDOWLANI GOZDNICA

- MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

2013-11-03

13:00

   

101

ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

- CZARNI JELENIN

2013-11-03

13:00

   

102

TRAPER CHICHY

- BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

2013-11-03

13:00

   

103

NYSA PRZEWÓZ

- UKS CZARNI ŻAGAŃ

2013-11-03

13:00

   

104

GARBARNIA LESZNO GÓRNE

- RELAX GRABICE

2013-11-03

13:00

   

 

Kolejka: 14 w dniach 09-11-2013/10-11-2013

105

NYSA TRZEBIEL

- RELAX GRABICE

2013-11-09

13:00

   

106

UKS CZARNI ŻAGAŃ

- GARBARNIA LESZNO GÓRNE

2013-11-09

13:00

   

107

BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

- NYSA PRZEWÓZ

2013-11-09

13:00

   

108

CZARNI JELENIN

- TRAPER CHICHY

2013-11-09

13:00

   

109

MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

- ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

2013-11-09

13:00

   

110

STAL JASIEŃ

- BUDOWLANI GOZDNICA

2013-11-09

13:00

   

111

HAMAR GÓRZYN

- SPARTA MIERKÓW

2013-11-09

13:00

   

112

UNIA KUNICE ŻARY

- DELTA SIENIAWA ŻARSKA

2013-11-09

13:00

   

 

Kolejka: 15 w dniach 16-11-2013/17-11-2013

113

DELTA SIENIAWA ŻARSKA

- NYSA TRZEBIEL

2013-11-16

13:00

114

SPARTA MIERKÓW

- UNIA KUNICE ŻARY

2013-11-16

13:00

115

BUDOWLANI GOZDNICA

- HAMAR GÓRZYN

2013-11-16

13:00

116

ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI

- STAL JASIEŃ

2013-11-16

13:00

117

TRAPER CHICHY

- MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE

2013-11-16

13:00

118

NYSA PRZEWÓZ

- CZARNI JELENIN

2013-11-16

13:00

119

GARBARNIA LESZNO GÓRNE

- BŁĘKITNI OLBRACHTÓW

2013-11-16

13:00

120

RELAX GRABICE

- UKS CZARNI ŻAGAŃ

2013-11-16

13:00

Uwaga;

1/Na podstawie terminarza, kluby pełniące rolę gospodarza zawodów, zobowiązane są ustalić konkretne daty, godziny i miejsca rozpoczęcia zawodów w całej rundzie i wprowadzić je do systemu Extranet w terminie do 30 lipca 2013r. lub przesłać swoje propozycje do WG.

Za Wydział Gier

Lubuskiego ZPN

Henryk Misiak

Klasa A grupa II

Terminarz rozgrywek ligi:

KLASA - A - GRUPA 2 - ZG

RUNDA I - JESIEŃ sezon 2013/2014

Kolejka: 1 w dniach 15-08-2013

1

ZORZA OCHLA

- KORONA WSCHOWA

2013-08-15

17:00

2

AVIA SIEDLNICA

- CZARNI RUDNO

2013-08-15

17:00

3

POGOŃ PRZYBORÓW

- MIESZKO KONOTOP

2013-08-15

17:00

4

MEWA CIGACICE

- BŁĘKITNI LUBIĘCIN

2013-08-15

17:00

5

CARGOVIA KARGOWA

- GKS SIEDLISKO

2013-08-15

17:00

6

DĄB II PRZYBYSZÓW

- PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW

2013-08-15

17:00

7

DRZONKOWIANKA RACULA

- ORZEŁ SZLICHTYNGOWA

2013-08-15

17:00

8

ODRA KLENICA

- TS PRZYLEP

2013-08-15

17:00

 

Kolejka: 2 w dniach 18-08-2013

9

KORONA WSCHOWA

- TS PRZYLEP

2013-08-17

16:00

10

ORZEŁ SZLICHTYNGOWA

- ODRA KLENICA

2013-08-18

16:00

11

PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW

- DRZONKOWIANKA RACULA

2013-08-18

16:00

12

GKS SIEDLISKO

- DĄB II PRZYBYSZÓW

2013-08-18

16:00

13

BŁĘKITNI LUBIĘCIN

- CARGOVIA KARGOWA

2013-08-18

16:00

14

MIESZKO KONOTOP

- MEWA CIGACICE

2013-08-18

16:00

15

CZARNI RUDNO

- POGOŃ PRZYBORÓW

2013-08-18

16:00

16

ZORZA OCHLA

- AVIA SIEDLNICA

2013-08-18

16:00

 

Kolejka: 3 w dniach 25-08-2013

17

AVIA SIEDLNICA

- KORONA WSCHOWA

2013-08-25

16:00

   

18

POGOŃ PRZYBORÓW

- ZORZA OCHLA

2013-08-25

16:00

   

19

MEWA CIGACICE

- CZARNI RUDNO

2013-08-25

16:00

   

20

CARGOVIA KARGOWA

- MIESZKO KONOTOP

2013-08-25

16:00

   

21

DĄB II PRZYBYSZÓW

- BŁĘKITNI LUBIĘCIN

2013-08-25

16:00

   

22

DRZONKOWIANKA RACULA

- GKS SIEDLISKO

2013-08-25

16:00

   

23

ODRA KLENICA

- PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW

2013-08-25

16:00

   

24

TS PRZYLEP

- ORZEŁ SZLICHTYNGOWA

2013-08-25

16:00

   

 

Kolejka: 4 w dniach 01-09-2013

25

KORONA WSCHOWA

- ORZEŁ SZLICHTYNGOWA

2013-09-01

16:00

   

26

PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW

- TS PRZYLEP

2013-09-01

16:00

   

27

GKS SIEDLISKO

- ODRA KLENICA

2013-09-01

16:00

   

28

BŁĘKITNI LUBIĘCIN

- DRZONKOWIANKA RACULA

2013-09-01

16:00

   

29

MIESZKO KONOTOP

- DĄB II PRZYBYSZÓW

2013-09-01

16:00

   

30

CZARNI RUDNO

- CARGOVIA KARGOWA

2013-09-01

16:00

   

31

ZORZA OCHLA

- MEWA CIGACICE

2013-09-01

16:00

   

32

AVIA SIEDLNICA

- POGOŃ PRZYBORÓW

2013-09-01

16:00

   

 

Kolejka: 5 w dniach 08-09-2013

33

POGOŃ PRZYBORÓW

- KORONA WSCHOWA

2013-09-08

16:00

   

34

MEWA CIGACICE

- AVIA SIEDLNICA

2013-09-08

16:00

   

35

CARGOVIA KARGOWA

- ZORZA OCHLA

2013-09-08

16:00

   

36

DĄB II PRZYBYSZÓW

- CZARNI RUDNO

2013-09-08

16:00

   

37

DRZONKOWIANKA RACULA

- MIESZKO KONOTOP

2013-09-08

16:00

   

38

ODRA KLENICA

- BŁĘKITNI LUBIĘCIN

2013-09-08

16:00

   

39

TS PRZYLEP

- GKS SIEDLISKO

2013-09-08

16:00

   

40

ORZEŁ SZLICHTYNGOWA

- PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW

2013-09-08

16:00

   

 

Kolejka: 6 w dniach 15-09-2013

41

KORONA WSCHOWA

- PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW

2013-09-15

15:00

   

42

GKS SIEDLISKO

- ORZEŁ SZLICHTYNGOWA

2013-09-15

15:00

   

43

BŁĘKITNI LUBIĘCIN

- TS PRZYLEP

2013-09-15

15:00

   

44

MIESZKO KONOTOP

- ODRA KLENICA

2013-09-15

15:00

   

45

CZARNI RUDNO

- DRZONKOWIANKA RACULA

2013-09-15

15:00

   

46

ZORZA OCHLA

- DĄB II PRZYBYSZÓW

2013-09-15

15:00

   

47

AVIA SIEDLNICA

- CARGOVIA KARGOWA

2013-09-15

15:00

   

48

POGOŃ PRZYBORÓW

- MEWA CIGACICE

2013-09-15

15:00

   

 

Kolejka: 7 w dniach 22-09-2013

49

MEWA CIGACICE

- KORONA WSCHOWA

2013-09-22

15:00

50

CARGOVIA KARGOWA

- POGOŃ PRZYBORÓW

2013-09-22

15:00

51

DĄB II PRZYBYSZÓW

- AVIA SIEDLNICA

2013-09-22

15:00

52

DRZONKOWIANKA RACULA

- ZORZA OCHLA

2013-09-22

15:00

53

ODRA KLENICA

- CZARNI RUDNO

2013-09-22

15:00

54

TS PRZYLEP

- MIESZKO KONOTOP

2013-09-22

15:00

55

ORZEŁ SZLICHTYNGOWA

- BŁĘKITNI LUBIĘCIN

2013-09-22

15:00

56

PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW

- GKS SIEDLISKO

2013-09-22

15:00

 

Kolejka: 8 w dniach 29-09-2013

57

KORONA WSCHOWA

- GKS SIEDLISKO

2013-09-29

15:00

58

BŁĘKITNI LUBIĘCIN

- PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW

2013-09-29

15:00

59

MIESZKO KONOTOP

- ORZEŁ SZLICHTYNGOWA

2013-09-29

15:00

60

CZARNI RUDNO

- TS PRZYLEP

2013-09-29

15:00

61

ZORZA OCHLA

- ODRA KLENICA

2013-09-29

15:00

62

AVIA SIEDLNICA

- DRZONKOWIANKA RACULA

2013-09-29

15:00

63

POGOŃ PRZYBORÓW

- DĄB II PRZYBYSZÓW

2013-09-29

15:00

64

MEWA CIGACICE

- CARGOVIA KARGOWA

2013-09-29

15:00

 

Kolejka: 9 w dniach 06-10-2013

65

CARGOVIA KARGOWA

- KORONA WSCHOWA

2013-10-06

14:30

66

DĄB II PRZYBYSZÓW

- MEWA CIGACICE

2013-10-06

14:30

67

DRZONKOWIANKA RACULA

- POGOŃ PRZYBORÓW

2013-10-06

14:30

68

ODRA KLENICA

- AVIA SIEDLNICA

2013-10-06

14:30

69

TS PRZYLEP

- ZORZA OCHLA

2013-10-06

14:30

70

ORZEŁ SZLICHTYNGOWA

- CZARNI RUDNO

2013-10-06

14:30

71

PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW

- MIESZKO KONOTOP

2013-10-06

14:30

72

GKS SIEDLISKO

- BŁĘKITNI LUBIĘCIN

2013-10-06

14:30

 

Kolejka: 10 w dniach 13-10-2013

73

KORONA WSCHOWA

- BŁĘKITNI LUBIĘCIN

2013-10-13

14:30

74

MIESZKO KONOTOP

- GKS SIEDLISKO

2013-10-13

14:30

75

CZARNI RUDNO

- PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW

2013-10-13

14:30

76

ZORZA OCHLA

- ORZEŁ SZLICHTYNGOWA

2013-10-13

14:30

77

AVIA SIEDLNICA

- TS PRZYLEP

2013-10-13

14:30

78

POGOŃ PRZYBORÓW

- ODRA KLENICA

2013-10-13

14:30

79

MEWA CIGACICE

- DRZONKOWIANKA RACULA

2013-10-13

14:30

80

CARGOVIA KARGOWA

- DĄB II PRZYBYSZÓW

2013-10-13

14:30

 

Kolejka: 11 w dniach 20-10-2013

81

DĄB II PRZYBYSZÓW

- KORONA WSCHOWA

2013-10-20

14:00

82

DRZONKOWIANKA RACULA

- CARGOVIA KARGOWA

2013-10-20

14:00

83

ODRA KLENICA

- MEWA CIGACICE

2013-10-20

14:00

84

TS PRZYLEP

- POGOŃ PRZYBORÓW

2013-10-20

14:00

85

ORZEŁ SZLICHTYNGOWA

- AVIA SIEDLNICA

2013-10-20

14:00

86

PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW

- ZORZA OCHLA

2013-10-20

14:00

87

GKS SIEDLISKO

- CZARNI RUDNO

2013-10-20

14:00

88

BŁĘKITNI LUBIĘCIN

- MIESZKO KONOTOP

2013-10-20

14:00

 

Kolejka: 12 w dniach 27-10-2013

89

KORONA WSCHOWA

- MIESZKO KONOTOP

2013-10-27

13:00

90

CZARNI RUDNO

- BŁĘKITNI LUBIĘCIN

2013-10-27

13:00

91

ZORZA OCHLA

- GKS SIEDLISKO

2013-10-27

13:00

92

AVIA SIEDLNICA

- PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW

2013-10-27

13:00

93

POGOŃ PRZYBORÓW

- ORZEŁ SZLICHTYNGOWA

2013-10-27

13:00

94

MEWA CIGACICE

- TS PRZYLEP

2013-10-27

13:00

95

CARGOVIA KARGOWA

- ODRA KLENICA

2013-10-27

13:00

96

DĄB II PRZYBYSZÓW

- DRZONKOWIANKA RACULA

2013-10-27

13:00

 

Kolejka: 13 w dniach 03-11-2013

97

DRZONKOWIANKA RACULA

- KORONA WSCHOWA

2013-11-03

13:00

98

ODRA KLENICA

- DĄB II PRZYBYSZÓW

2013-11-03

13:00

99

TS PRZYLEP

- CARGOVIA KARGOWA

2013-11-03

13:00

100

ORZEŁ SZLICHTYNGOWA

- MEWA CIGACICE

2013-11-03

13:00

101

PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW

- POGOŃ PRZYBORÓW

2013-11-03

13:00

102

GKS SIEDLISKO

- AVIA SIEDLNICA

2013-11-03

13:00

103

BŁĘKITNI LUBIĘCIN

- ZORZA OCHLA

2013-11-03

13:00

104

MIESZKO KONOTOP

- CZARNI RUDNO

2013-11-03

13:00

 

Kolejka: 14 w dniach 10-11-2013

105

KORONA WSCHOWA

- CZARNI RUDNO

2013-11-10

13:00

   

106

ZORZA OCHLA

- MIESZKO KONOTOP

2013-11-10

13:00

   

107

AVIA SIEDLNICA

- BŁĘKITNI LUBIĘCIN

2013-11-10

13:00

   

108

POGOŃ PRZYBORÓW

- GKS SIEDLISKO

2013-11-10

13:00

   

109

MEWA CIGACICE

- PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW

2013-11-10

13:00

   

110

CARGOVIA KARGOWA

- ORZEŁ SZLICHTYNGOWA

2013-11-10

13:00

   

111

DĄB II PRZYBYSZÓW

- TS PRZYLEP

2013-11-10

13:00

   

112

DRZONKOWIANKA RACULA

- ODRA KLENICA

2013-11-10

13:00

   

 

Kolejka: 15 w dniach 17-11-2013

113

ODRA KLENICA

- KORONA WSCHOWA

2013-11-17

13:00

 

114

TS PRZYLEP

- DRZONKOWIANKA RACULA

2013-11-17

13:00

 

115

ORZEŁ SZLICHTYNGOWA

- DĄB II PRZYBYSZÓW

2013-11-17

13:00

 

116

PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW

- CARGOVIA KARGOWA

2013-11-17

13:00

 

117

GKS SIEDLISKO

- MEWA CIGACICE

2013-11-17

13:00

 

118

BŁĘKITNI LUBIĘCIN

- POGOŃ PRZYBORÓW

2013-11-17

13:00

 

119

MIESZKO KONOTOP

- AVIA SIEDLNICA

2013-11-17

13:00

 

120

CZARNI RUDNO

- ZORZA OCHLA

2013-11-17

13:00

 

Uwaga;

1/Na podstawie terminarza, kluby pełniące rolę gospodarza zawodów, zobowiązane są ustalić konkretne daty, godziny i miejsca rozpoczęcia zawodów w całej rundzie i wprowadzić je do systemu Extranet w terminie do 30 lipca 2013r. lub przesłać swoje propozycje do WG. 

Za Wydział Gier

Lubuskiego ZPN

Henryk Misiak

Klasa A grupa I

Terminarz rozgrywek ligi:

KLASA -A- GRUPA 1 ZIELONA GÓRA

RUNDA I - jesień - sezon 2013/2014

 

Kolejka: 1 w dniach 15-08-2013

1

CZARNI CZARNOWO

- ZJEDNOCZENI LUBRZA

2013-08-15

16:00

 

2

ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI

- POGOŃ WĘŻYSKA

2013-08-15

16:00

 

3

ŻENISZ ŻENICHÓW

- KLON BABIMOST

2013-08-15

16:00

 

4

JEDNOŚĆ PODMOKLE

- RYWAL STARGARD GUBIŃSKI

2013-08-15

16:00

 

5

ODRA GLIŃSK

- WOGA CHOCIULE

2013-08-15

16:00

 

6

MEDYK CIBÓRZ

- BŁYSKAWICA LUBINICKO

2013-08-15

16:00

 

7

ZRYW RZECZYCA

- ZORZA MOSTKI

2013-08-15

16:00

 

8

SPARTAK BUDACHÓW

- BIZON WILKOWO

2013-08-15

16:00

 

Kolejka: 2 w dniach 17-08-2013/18-08-2013

Kolejka: 3 w dniach 24-08-2013/25-08-2013

Kolejka: 4 w dniach 31-08-2013/01-09-2013

25

ZJEDNOCZENI LUBRZA

- ZORZA MOSTKI

2013-09-01

16:00

   

26

BŁYSKAWICA LUBINICKO

- BIZON WILKOWO

2013-09-01

16:00

   

27

WOGA CHOCIULE

- SPARTAK BUDACHÓW

2013-09-01

16:00

   

28

RYWAL STARGARD GUBIŃSKI

- ZRYW RZECZYCA

2013-09-01

16:00

   

29

KLON BABIMOST

- MEDYK CIBÓRZ

2013-08-31

16:00

   

30

POGOŃ WĘŻYSKA

- ODRA GLIŃSK

2013-08-31

16:00

   

31

CZARNI CZARNOWO

- JEDNOŚĆ PODMOKLE

2013-09-01

16:00

   

32

ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI

- ŻENISZ ŻENICHÓW

2013-08-31

16:00

   

 

Kolejka: 5 w dniach 07-09-2013/08-09-2013

33

ŻENISZ ŻENICHÓW

- ZJEDNOCZENI LUBRZA

2013-09-08

15:00

   

34

JEDNOŚĆ PODMOKLE

- ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI

2013-09-08

15:00

   

35

ODRA GLIŃSK

- CZARNI CZARNOWO

2013-09-08

15:00

   

36

MEDYK CIBÓRZ

- POGOŃ WĘŻYSKA

2013-09-08

15:00

   

37

ZRYW RZECZYCA

- KLON BABIMOST

2013-09-07

15:00

   

38

SPARTAK BUDACHÓW

- RYWAL STARGARD GUBIŃSKI

2013-09-08

15:00

   

39

BIZON WILKOWO

- WOGA CHOCIULE

2013-09-08

15:00

   

40

ZORZA MOSTKI

- BŁYSKAWICA LUBINICKO

2013-09-08

15:00

   

 

Kolejka: 6 w dniach 14-09-2013/15-09-2013

41

ZJEDNOCZENI LUBRZA

- BŁYSKAWICA LUBINICKO

2013-09-15

15:00

   

42

WOGA CHOCIULE

- ZORZA MOSTKI

2013-09-15

15:00

   

43

RYWAL STARGARD GUBIŃSKI

- BIZON WILKOWO

2013-09-15

15:00

   

44

KLON BABIMOST

- SPARTAK BUDACHÓW

2013-09-15

15:00

   

45

POGOŃ WĘŻYSKA

- ZRYW RZECZYCA

2013-09-15

15:00

   

46

CZARNI CZARNOWO

- MEDYK CIBÓRZ

2013-09-15

15:00

   

47

ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI

- ODRA GLIŃSK

2013-09-14

15:00

   

48

ŻENISZ ŻENICHÓW

- JEDNOŚĆ PODMOKLE

2013-09-15

15:00

   

 

Kolejka: 7 w dniach 21-09-2013/22-09-2013

49

JEDNOŚĆ PODMOKLE

- ZJEDNOCZENI LUBRZA

2013-09-22

15:00

   

50

ODRA GLIŃSK

- ŻENISZ ŻENICHÓW

2013-09-22

15:00

   

51

MEDYK CIBÓRZ

- ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI

2013-09-22

15:00

   

52

ZRYW RZECZYCA

- CZARNI CZARNOWO

2013-09-22

15:00

   

53

SPARTAK BUDACHÓW

- POGOŃ WĘŻYSKA

2013-09-22

15:00

   

54

BIZON WILKOWO

- KLON BABIMOST

2013-09-22

15:00

   

55

ZORZA MOSTKI

- RYWAL STARGARD GUBIŃSKI

2013-09-22

15:00

   

56

BŁYSKAWICA LUBINICKO

- WOGA CHOCIULE

2013-09-22

15:00

   

 

Kolejka: 8 w dniach 28-09-2013/29-09-2013

57

ZJEDNOCZENI LUBRZA

- WOGA CHOCIULE

2013-09-29

15:00

   

58

RYWAL STARGARD GUBIŃSKI

- BŁYSKAWICA LUBINICKO

2013-09-29

15:00

   

59

KLON BABIMOST

- ZORZA MOSTKI

2013-09-29

15:00

   

60

POGOŃ WĘŻYSKA

- BIZON WILKOWO

2013-09-29

15:00

   

61

CZARNI CZARNOWO

- SPARTAK BUDACHÓW

2013-09-29

15:00

   

62

ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI

- ZRYW RZECZYCA

2013-09-29

15:00

   

63

ŻENISZ ŻENICHÓW

- MEDYK CIBÓRZ

2013-09-29

15:00

   

64

JEDNOŚĆ PODMOKLE

- ODRA GLIŃSK

2013-09-29

15:00

   

 

Kolejka: 9 w dniach 05-10-2013/06-10-2013

65

ODRA GLIŃSK

- ZJEDNOCZENI LUBRZA

2013-10-06

15:00

   

66

MEDYK CIBÓRZ

- JEDNOŚĆ PODMOKLE

2013-10-06

15:00

   

67

ZRYW RZECZYCA

- ŻENISZ ŻENICHÓW

2013-10-06

15:00

   

68

SPARTAK BUDACHÓW

- ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI

2013-10-06

15:00

   

69

BIZON WILKOWO

- CZARNI CZARNOWO

2013-10-06

15:00

   

70

ZORZA MOSTKI

- POGOŃ WĘŻYSKA

2013-10-06

15:00

   

71

BŁYSKAWICA LUBINICKO

- KLON BABIMOST

2013-10-06

15:00

   

72

WOGA CHOCIULE

- RYWAL STARGARD GUBIŃSKI

2013-10-06

15:00

   

 

Kolejka: 10 w dniach 12-10-2013/13-10-2013

73

ZJEDNOCZENI LUBRZA

- RYWAL STARGARD GUBIŃSKI

2013-10-13

14:30

   

74

KLON BABIMOST

- WOGA CHOCIULE

2013-10-13

14:30

   

75

POGOŃ WĘŻYSKA

- BŁYSKAWICA LUBINICKO

2013-10-13

14:30

   

76

CZARNI CZARNOWO

- ZORZA MOSTKI

2013-10-13

14:30

   

77

ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI

- BIZON WILKOWO

2013-10-13

14:30

   

78

ŻENISZ ŻENICHÓW

- SPARTAK BUDACHÓW

2013-10-13

14:30

   

79

JEDNOŚĆ PODMOKLE

- ZRYW RZECZYCA

2013-10-13

14:30

   

80

ODRA GLIŃSK

- MEDYK CIBÓRZ

2013-10-13

14:30

   

 

Kolejka: 11 w dniach 19-10-2013/20-10-2013

81

MEDYK CIBÓRZ

- ZJEDNOCZENI LUBRZA

2013-10-20

14:00

   

82

ZRYW RZECZYCA

- ODRA GLIŃSK

2013-10-20

14:00

   

83

SPARTAK BUDACHÓW

- JEDNOŚĆ PODMOKLE

2013-10-20

14:00

   

84

BIZON WILKOWO

- ŻENISZ ŻENICHÓW

2013-10-20

14:00

   

85

ZORZA MOSTKI

- ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI

2013-10-20

14:00

   

86

BŁYSKAWICA LUBINICKO

- CZARNI CZARNOWO

2013-10-20

14:00

   

87

WOGA CHOCIULE

- POGOŃ WĘŻYSKA

2013-10-20

14:00

   

88

RYWAL STARGARD GUBIŃSKI

- KLON BABIMOST

2013-10-20

14:00

   

 

Kolejka: 12 w dniach 26-10-2013/27-10-2013

89

ZJEDNOCZENI LUBRZA

- KLON BABIMOST

2013-10-27

13:30

   

90

POGOŃ WĘŻYSKA

- RYWAL STARGARD GUBIŃSKI

2013-10-27

13:30

   

91

CZARNI CZARNOWO

- WOGA CHOCIULE

2013-10-27

13:30

   

92

ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI

- BŁYSKAWICA LUBINICKO

2013-10-27

13:30

   

93

ŻENISZ ŻENICHÓW

- ZORZA MOSTKI

2013-10-27

13:30

   

94

JEDNOŚĆ PODMOKLE

- BIZON WILKOWO

2013-10-27

13:30

   

95

ODRA GLIŃSK

- SPARTAK BUDACHÓW

2013-10-27

13:30

   

96

MEDYK CIBÓRZ

- ZRYW RZECZYCA

2013-10-27

13:30

   

 

Kolejka: 13 w dniach 02-11-2013/03-11-2013

97

ZRYW RZECZYCA

- ZJEDNOCZENI LUBRZA

2013-11-03

13:30

   

98

SPARTAK BUDACHÓW

- MEDYK CIBÓRZ

2013-11-03

13:30

   

99

BIZON WILKOWO

- ODRA GLIŃSK

2013-11-03

13:30

   

100

ZORZA MOSTKI

- JEDNOŚĆ PODMOKLE

2013-11-03

13:30

   

101

BŁYSKAWICA LUBINICKO

- ŻENISZ ŻENICHÓW

2013-11-03

13:30

   

102

WOGA CHOCIULE

- ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI

2013-11-03

13:30

   

103

RYWAL STARGARD GUBIŃSKI

- CZARNI CZARNOWO

2013-11-03

13:30

   

104

KLON BABIMOST

- POGOŃ WĘŻYSKA

2013-11-03

13:30

   

 

Kolejka: 14 w dniach 09-11-2013/10-11-2013

105

ZJEDNOCZENI LUBRZA

- POGOŃ WĘŻYSKA

2013-11-10

13:00

   

106

CZARNI CZARNOWO

- KLON BABIMOST

2013-11-10

13:00

   

107

ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI

- RYWAL STARGARD GUBIŃSKI

2013-11-10

13:00

   

108

ŻENISZ ŻENICHÓW

- WOGA CHOCIULE

2013-11-10

13:00

   

109

JEDNOŚĆ PODMOKLE

- BŁYSKAWICA LUBINICKO

2013-11-10

13:00

   

110

ODRA GLIŃSK

- ZORZA MOSTKI

2013-11-10

13:00

   

111

MEDYK CIBÓRZ

- BIZON WILKOWO

2013-11-10

13:00

   

112

ZRYW RZECZYCA

- SPARTAK BUDACHÓW

2013-11-10

13:00

   

 

Kolejka: 15 w dniach 16-11-2013/17-11-2013

113

SPARTAK BUDACHÓW

- ZJEDNOCZENI LUBRZA

2013-11-17

13:00

   

114

BIZON WILKOWO

- ZRYW RZECZYCA

2013-11-17

13:00

   

115

ZORZA MOSTKI

- MEDYK CIBÓRZ

2013-11-17

13:00

   

116

BŁYSKAWICA LUBINICKO

- ODRA GLIŃSK

2013-11-17

13:00

   

117

WOGA CHOCIULE

- JEDNOŚĆ PODMOKLE

2013-11-17

13:00

   

118

RYWAL STARGARD GUBIŃSKI

- ŻENISZ ŻENICHÓW

2013-11-17

13:00

   

119

KLON BABIMOST

- ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI

2013-11-17

13:00

   

120

POGOŃ WĘŻYSKA

- CZARNI CZARNOWO

2013-11-17

13:00

   

Uwaga;

1/Na podstawie terminarza, kluby pełniące rolę gospodarza zawodów, zobowiązane są ustalić konkretne daty, godziny i miejsca rozpoczęcia zawodów w całej rundzie i wprowadzić je do systemu Extranet w terminie do 30 lipca 2013r. lub przesłać swoje propozycje do WG. 

Za wydział Gier

Lubuskiego ZPN

Henryk Misiak

IV liga

Terminarz rozgrywek ligi:

LUBUSKA IV LIGA

RUNDA - JESIENNA sezon 2013/2014

 

Kolejka: 1 w dniach 10-08-2013/11-08-2013

1

SYRENA ZBĄSZYNEK

- LUBUSZANIN DREZDENKO

2013-08-10

16:00

   

2

BUDOWLANI LUBSKO

- CZARNI BROWAR WITNICA

2013-08-10

16:00

   

3

KORONA KOŻUCHÓW

- ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

2013-08-10

16:00

   

4

PIAST CZERWIEŃSK

- ARKA NOWA SÓL

2013-08-10

16:00

   

5

MEPROZET STARE KUROWO

- SPROTAVIA SZPROTAWA

2013-08-10

16:00

   

6

ŁKS ŁĘKNICA

- ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

2013-08-10

16:00

   

7

VITROSILICON-INTRA IŁOWA

- DĄB PRZYBYSZÓW

2013-08-10

16:00

   

8

ORZEŁ MIĘDZYRZECZ

- SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

2013-08-10

16:00

   

 

Kolejka: 2 w dniach 15-08-2013

9

LUBUSZANIN DREZDENKO

- SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

2013-08-15

17:00

   

10

DĄB PRZYBYSZÓW

- ORZEŁ MIĘDZYRZECZ

2013-08-15

17:00

   

11

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

- VITROSILICON-INTRA IŁOWA

2013-08-15

17:00

   

12

SPROTAVIA SZPROTAWA

- ŁKS ŁĘKNICA

2013-08-15

17:00

   

13

ARKA NOWA SÓL

- MEPROZET STARE KUROWO

2013-08-15

17:00

   

14

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

- PIAST CZERWIEŃSK

2013-08-15

17:00

   

15

CZARNI BROWAR WITNICA

- KORONA KOŻUCHÓW

2013-08-15

17:00

   

16

SYRENA ZBĄSZYNEK

- BUDOWLANI LUBSKO

2013-08-15

17:00

   

 

Kolejka: 3 w dniach 17-08-2013/18-08-2013

17

BUDOWLANI LUBSKO

- LUBUSZANIN DREZDENKO

2013-08-17

16:00

   

18

KORONA KOŻUCHÓW

- SYRENA ZBĄSZYNEK

2013-08-17

16:00

   

19

PIAST CZERWIEŃSK

- CZARNI BROWAR WITNICA

2013-08-17

16:00

   

20

MEPROZET STARE KUROWO

- ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

2013-08-17

16:00

   

21

ŁKS ŁĘKNICA

- ARKA NOWA SÓL

2013-08-17

16:00

   

22

VITROSILICON-INTRA IŁOWA

- SPROTAVIA SZPROTAWA

2013-08-17

16:00

   

23

ORZEŁ MIĘDZYRZECZ

- ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

2013-08-17

16:00

   

24

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

- DĄB PRZYBYSZÓW

2013-08-17

16:00

   

 

Kolejka: 4 w dniach 24-08-2013/25-08-2013

25

LUBUSZANIN DREZDENKO

- DĄB PRZYBYSZÓW

2013-08-24

16:00

   

26

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

- SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

2013-08-24

16:00

   

27

SPROTAVIA SZPROTAWA

- ORZEŁ MIĘDZYRZECZ

2013-08-24

16:00

   

28

ARKA NOWA SÓL

- VITROSILICON-INTRA IŁOWA

2013-08-24

16:00

   

29

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

- ŁKS ŁĘKNICA

2013-08-24

16:00

   

30

CZARNI BROWAR WITNICA

- MEPROZET STARE KUROWO

2013-08-24

16:00

   

31

SYRENA ZBĄSZYNEK

- PIAST CZERWIEŃSK

2013-08-24

16:00

   

32

BUDOWLANI LUBSKO

- KORONA KOŻUCHÓW

2013-08-24

16:00

   

 

Kolejka: 5 w dniach 31-08-2013/01-09-2013

33

KORONA KOŻUCHÓW

- LUBUSZANIN DREZDENKO

2013-08-31

15:00

   

34

PIAST CZERWIEŃSK

- BUDOWLANI LUBSKO

2013-08-31

15:00

   

35

MEPROZET STARE KUROWO

- SYRENA ZBĄSZYNEK

2013-08-31

15:00

   

36

ŁKS ŁĘKNICA

- CZARNI BROWAR WITNICA

2013-08-31

15:00

   

37

VITROSILICON-INTRA IŁOWA

- ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

2013-08-31

15:00

   

38

ORZEŁ MIĘDZYRZECZ

- ARKA NOWA SÓL

2013-08-31

15:00

   

39

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

- SPROTAVIA SZPROTAWA

2013-08-31

15:00

   

40

DĄB PRZYBYSZÓW

- ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

2013-08-31

15:00

   

 

Kolejka: 6 w dniach 07-09-2013/08-09-2013

41

LUBUSZANIN DREZDENKO

- ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

2013-09-07

15:00

   

42

SPROTAVIA SZPROTAWA

- DĄB PRZYBYSZÓW

2013-09-07

15:00

   

43

ARKA NOWA SÓL

- SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

2013-09-07

15:00

   

44

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

- ORZEŁ MIĘDZYRZECZ

2013-09-07

15:00

   

45

CZARNI BROWAR WITNICA

- VITROSILICON-INTRA IŁOWA

2013-09-07

15:00

   

46

SYRENA ZBĄSZYNEK

- ŁKS ŁĘKNICA

2013-09-07

15:00

   

47

BUDOWLANI LUBSKO

- MEPROZET STARE KUROWO

2013-09-07

15:00

   

48

KORONA KOŻUCHÓW

- PIAST CZERWIEŃSK

2013-09-07

15:00

   

 

Kolejka: 7 w dniach 14-09-2013/15-09-2013

49

PIAST CZERWIEŃSK

- LUBUSZANIN DREZDENKO

2013-09-14

15:00

   

50

MEPROZET STARE KUROWO

- KORONA KOŻUCHÓW

2013-09-14

15:00

   

51

ŁKS ŁĘKNICA

- BUDOWLANI LUBSKO

2013-09-14

15:00

   

52

VITROSILICON-INTRA IŁOWA

- SYRENA ZBĄSZYNEK

2013-09-14

15:00

   

53

ORZEŁ MIĘDZYRZECZ

- CZARNI BROWAR WITNICA

2013-09-14

15:00

   

54

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

- ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

2013-09-14

15:00

   

55

DĄB PRZYBYSZÓW

- ARKA NOWA SÓL

2013-09-14

15:00

   

56

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

- SPROTAVIA SZPROTAWA

2013-09-14

15:00

   

 

Kolejka: 8 w dniach 21-09-2013/22-09-2013

57

LUBUSZANIN DREZDENKO

- SPROTAVIA SZPROTAWA

2013-09-21

15:00

   

58

ARKA NOWA SÓL

- ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

2013-09-21

15:00

   

59

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

- DĄB PRZYBYSZÓW

2013-09-21

15:00

   

60

CZARNI BROWAR WITNICA

- SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

2013-09-21

15:00

   

61

SYRENA ZBĄSZYNEK

- ORZEŁ MIĘDZYRZECZ

2013-09-21

15:00

   

62

BUDOWLANI LUBSKO

- VITROSILICON-INTRA IŁOWA

2013-09-21

15:00

   

63

KORONA KOŻUCHÓW

- ŁKS ŁĘKNICA

2013-09-21

15:00

   

64

PIAST CZERWIEŃSK

- MEPROZET STARE KUROWO

2013-09-21

15:00

   

 

Kolejka: 9 w dniach 28-09-2013/29-09-2013

65

MEPROZET STARE KUROWO

- LUBUSZANIN DREZDENKO

2013-09-28

14:30

   

66

ŁKS ŁĘKNICA

- PIAST CZERWIEŃSK

2013-09-28

14:30

   

67

VITROSILICON-INTRA IŁOWA

- KORONA KOŻUCHÓW

2013-09-28

14:30

   

68

ORZEŁ MIĘDZYRZECZ

- BUDOWLANI LUBSKO

2013-09-28

14:30

   

69

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

- SYRENA ZBĄSZYNEK

2013-09-28

14:30

   

70

DĄB PRZYBYSZÓW

- CZARNI BROWAR WITNICA

2013-09-28

14:30

   

71

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

- ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

2013-09-28

14:30

   

72

SPROTAVIA SZPROTAWA

- ARKA NOWA SÓL

2013-09-28

14:30

   

 

Kolejka: 10 w dniach 05-10-2013/06-10-2013

73

LUBUSZANIN DREZDENKO

- ARKA NOWA SÓL

2013-10-05

14:30

   

74

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

- SPROTAVIA SZPROTAWA

2013-10-05

14:30

   

75

CZARNI BROWAR WITNICA

- ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

2013-10-05

14:30

   

76

SYRENA ZBĄSZYNEK

- DĄB PRZYBYSZÓW

2013-10-05

14:30

   

77

BUDOWLANI LUBSKO

- SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

2013-10-05

14:30

   

78

KORONA KOŻUCHÓW

- ORZEŁ MIĘDZYRZECZ

2013-10-05

14:30

   

79

PIAST CZERWIEŃSK

- VITROSILICON-INTRA IŁOWA

2013-10-05

14:30

   

80

MEPROZET STARE KUROWO

- ŁKS ŁĘKNICA

2013-10-05

14:30

   

 

Kolejka: 11 w dniach 12-10-2013/13-10-2013

81

ŁKS ŁĘKNICA

- LUBUSZANIN DREZDENKO

2013-10-12

14:30

   

82

VITROSILICON-INTRA IŁOWA

- MEPROZET STARE KUROWO

2013-10-12

14:30

   

83

ORZEŁ MIĘDZYRZECZ

- PIAST CZERWIEŃSK

2013-10-12

14:30

   

84

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

- KORONA KOŻUCHÓW

2013-10-12

14:30

   

85

DĄB PRZYBYSZÓW

- BUDOWLANI LUBSKO

2013-10-12

14:30

   

86

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

- SYRENA ZBĄSZYNEK

2013-10-12

14:30

   

87

SPROTAVIA SZPROTAWA

- CZARNI BROWAR WITNICA

2013-10-12

14:30

   

88

ARKA NOWA SÓL

- ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

2013-10-12

14:30

   

 

Kolejka: 12 w dniach 19-10-2013/20-10-2013

89

LUBUSZANIN DREZDENKO

- ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

2013-10-19

14:00

   

90

CZARNI BROWAR WITNICA

- ARKA NOWA SÓL

2013-10-19

14:00

   

91

SYRENA ZBĄSZYNEK

- SPROTAVIA SZPROTAWA

2013-10-19

14:00

   

92

BUDOWLANI LUBSKO

- ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

2013-10-19

14:00

   

93

KORONA KOŻUCHÓW

- DĄB PRZYBYSZÓW

2013-10-19

14:00

   

94

PIAST CZERWIEŃSK

- SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

2013-10-19

14:00

   

95

MEPROZET STARE KUROWO

- ORZEŁ MIĘDZYRZECZ

2013-10-19

14:00

   

96

ŁKS ŁĘKNICA

- VITROSILICON-INTRA IŁOWA

2013-10-19

14:00

   

 

Kolejka: 13 w dniach 26-10-2013/27-10-2013

97

VITROSILICON-INTRA IŁOWA

- LUBUSZANIN DREZDENKO

2013-10-26

14:00

   

98

ORZEŁ MIĘDZYRZECZ

- ŁKS ŁĘKNICA

2013-10-26

14:00

   

99

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

- MEPROZET STARE KUROWO

2013-10-26

14:00

   

100

DĄB PRZYBYSZÓW

- PIAST CZERWIEŃSK

2013-10-26

14:00

   

101

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

- KORONA KOŻUCHÓW

2013-10-26

14:00

   

102

SPROTAVIA SZPROTAWA

- BUDOWLANI LUBSKO

2013-10-26

14:00

   

103

ARKA NOWA SÓL

- SYRENA ZBĄSZYNEK

2013-10-26

14:00

   

104

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

- CZARNI BROWAR WITNICA

2013-10-26

14:00

   

 

Kolejka: 14 w dniach 02-11-2013/03-11-2013

105

LUBUSZANIN DREZDENKO

- CZARNI BROWAR WITNICA

2013-11-02

13:00

   

106

SYRENA ZBĄSZYNEK

- ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

2013-11-02

13:00

   

107

BUDOWLANI LUBSKO

- ARKA NOWA SÓL

2013-11-02

13:00

   

108

KORONA KOŻUCHÓW

- SPROTAVIA SZPROTAWA

2013-11-02

13:00

   

109

PIAST CZERWIEŃSK

- ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

2013-11-02

13:00

   

110

MEPROZET STARE KUROWO

- DĄB PRZYBYSZÓW

2013-11-02

13:00

   

111

ŁKS ŁĘKNICA

- SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

2013-11-02

13:00

   

112

VITROSILICON-INTRA IŁOWA

- ORZEŁ MIĘDZYRZECZ

2013-11-02

13:00

   

 

Kolejka: 15 w dniach 09-11-2013/10-11-2013

113

ORZEŁ MIĘDZYRZECZ

- LUBUSZANIN DREZDENKO

2013-11-09

13:00

   

114

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

- VITROSILICON-INTRA IŁOWA

2013-11-09

13:00

   

115

DĄB PRZYBYSZÓW

- ŁKS ŁĘKNICA

2013-11-09

13:00

   

116

ODRA BYTOM ODRZAŃSKI

- MEPROZET STARE KUROWO

2013-11-09

13:00

   

117

SPROTAVIA SZPROTAWA

- PIAST CZERWIEŃSK

2013-11-09

13:00

   

118

ARKA NOWA SÓL

- KORONA KOŻUCHÓW

2013-11-09

13:00

   

119

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.

- BUDOWLANI LUBSKO

2013-11-09

13:00

   

120

CZARNI BROWAR WITNICA

- SYRENA ZBĄSZYNEK

2013-11-09

13:00

   

Uwaga;

1/Na podstawie terminarza, kluby pełniące rolę gospodarza zawodów, zobowiązane są ustalić konkretne daty, godziny i miejsca rozpoczęcia zawodów w całej rundzie i wprowadzić je do systemu Extranet w terminie do 30 lipca 2013r. lub przesłać swoje propozycje do WG.

2/ W przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych WG wyznaczy rozegranie awansem 2-ch kolejek z rundy wiosennej (16 i 17) w terminie 16/17 listopad i 23/24 listopad.

Za wydział Gier

Lubuskiego ZPN

Henryk Misiak

III liga dolnośląsko-lubuska

Terminarz rozgrywek ligi: TRZECIA LIGA GR.III

RUNDA II

Kolejka: 16 w dniach 10-11-2012/11-11-2012

121 PROMIEŃ ŻARY - POLONIA TRZEBNICA 2012-11-10 13:00   2 : 3
122 MOTOBI - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 2012-11-10 13:00   1 : 2
123 LECHIA DZIERŻONIÓW - POGOŃ ŚWIEBODZIN 2012-11-10 13:00   2 : 0
124 KS ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - PROCHOWICZANKA 2012-11-10 13:00   1 : 1
125 POLONIA-SPARTA ŚWIDNICA - SPROTAVIA SZPROTAWA 2012-11-10 13:00   0 : 3 V
126 BIELAWIANKA BIELAWA - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2012-11-10 13:00   0 : 1
127 UKP LECHIA ZIELONA GÓRA - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2012-11-10 13:00   10 : 1
128 STEINPOL-ILANKA RZEPIN - PIAST KARNIN 2012-11-10 13:00   2 : 1

Kolejka: 17 w dniach 17-11-2012/18-11-2012

129 STEINPOL-ILANKA RZEPIN - PROMIEŃ ŻARY 2012-11-17 13:00   2 : 1
130 PIAST KARNIN - UKP LECHIA ZIELONA GÓRA 2012-11-17 13:00   1 : 4
131 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - BIELAWIANKA BIELAWA 2012-11-17 13:00   0 : 4
132 I TS ŚLĘZA WROCŁAW - POLONIA-SPARTA ŚWIDNICA 2012-11-17 13:00   2 : 1
133 SPROTAVIA SZPROTAWA - KS ORZEŁ Ząbkowice Śląskie 2012-11-17 13:00   3 : 1
134 PROCHOWICZANKA - LECHIA DZIERŻONIÓW 2012-11-17 13:00   1 : 1
135 POGOŃ ŚWIEBODZIN - MOTOBI 2012-11-17 13:00   3 : 3
136 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - POLONIA TRZEBNICA 2012-11-17 13:00   0 : 2

Kolejka: 18 w dniach 23-03-2013/24-03-2013

137 PROMIEŃ ŻARY - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 2013-05-01 16:00   3 : 3
138 POLONIA TRZEBNICA - POGOŃ ŚWIEBODZIN 2013-05-01 16:00   1 : 3
139 MOTOBI - PROCHOWICZANKA 2013-05-01 16:00   2 : 0
140 LECHIA DZIERŻONIÓW - SPROTAVIA SZPROTAWA 2013-05-01 16:00   4 : 0
141 KS ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2013-05-01 16:00   0 : 2
142 POLONIA-SPARTA ŚWIDNICA - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2013-05-01 16:00   6 : 0
143 BIELAWIANKA BIELAWA - PIAST KARNIN 2013-05-01 16:00   2 : 1
144 UKP LECHIA ZIELONA GÓRA - STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2013-05-01 16:00   3 : 2

Kolejka: 19 w dniach 30-03-2013/31-03-2013

145 UKP LECHIA ZIELONA GÓRA - PROMIEŃ ŻARY 2013-05-15 18:00   1 : 0
146 STEINPOL-ILANKA RZEPIN - BIELAWIANKA BIELAWA 2013-05-15 18:00   1 : 1
147 PIAST KARNIN - POLONIA-SPARTA ŚWIDNICA 2013-05-15 18:00   3 : 0
148 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - KS ORZEŁ Ząbkowice Śląskie 2013-05-15 18:00   0 : 4
149 I TS ŚLĘZA WROCŁAW - LECHIA DZIERŻONIÓW 2013-03-30 15:00   3 : 0
150 SPROTAVIA SZPROTAWA - MOTOBI 2013-05-15 18:00   1 : 0
151 PROCHOWICZANKA - POLONIA TRZEBNICA 2013-05-15 18:00   3 : 0
152 POGOŃ ŚWIEBODZIN - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 2013-05-15 18:00   0 : 1

Kolejka: 20 w dniach 06-04-2013/07-04-2013

153 PROMIEŃ ŻARY - POGOŃ ŚWIEBODZIN 2013-05-29 18:00   5 : 4
154 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - PROCHOWICZANKA 2013-04-17 17:00   1 : 2
155 POLONIA TRZEBNICA - SPROTAVIA SZPROTAWA 2013-04-24 17:30   2 : 0
156 MOTOBI - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2013-05-29 17:00   0 : 3
157 LECHIA DZIERŻONIÓW - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2013-04-24 17:00   5 : 0
158 KS ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - PIAST KARNIN 2013-04-24 17:30   1 : 2
159 POLONIA-SPARTA ŚWIDNICA - STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2013-05-29 17:00   3 : 1
160 BIELAWIANKA BIELAWA - UKP LECHIA ZIELONA GÓRA 2013-05-22 17:00   0 : 4

Kolejka: 21 w dniach 13-04-2013/14-04-2013

161 BIELAWIANKA BIELAWA - PROMIEŃ ŻARY 2013-04-13 17:00   3 : 0
162 UKP LECHIA ZIELONA GÓRA - POLONIA-SPARTA ŚWIDNICA 2013-04-13 17:00   4 : 2
163 STEINPOL-ILANKA RZEPIN - KS ORZEŁ Ząbkowice Śląskie 2013-04-13 14:00   0 : 2
164 PIAST KARNIN - LECHIA DZIERŻONIÓW 2013-04-14 14:00   0 : 1
165 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - MOTOBI 2013-04-13 16:00   0 : 5
166 POLONIA TRZEBNICA - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2013-04-13 16:00   0 : 9 V
167 SPROTAVIA SZPROTAWA - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 2013-04-13 16:00   0 : 1
168 PROCHOWICZANKA - POGOŃ ŚWIEBODZIN 2013-04-13 16:00   0 : 0

Kolejka: 22 w dniach 20-04-2013/21-04-2013

169 PROMIEŃ ŻARY - PROCHOWICZANKA 2013-04-20 15:00   0 : 0
170 POGOŃ ŚWIEBODZIN - SPROTAVIA SZPROTAWA 2013-04-20 17:00   1 : 1
171 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2013-04-20 16:00   0 : 3
172 POLONIA TRZEBNICA - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2013-04-20 17:00   3 : 1
173 MOTOBI - PIAST KARNIN 2013-04-20 16:00   2 : 1
174 LECHIA DZIERŻONIÓW - STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2013-04-20 17:00   2 : 2
175 KS ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - UKP LECHIA ZIELONA GÓRA 2013-04-20 15:00   1 : 2
176 POLONIA-SPARTA ŚWIDNICA - BIELAWIANKA BIELAWA 2013-04-20 16:00   0 : 2

Kolejka: 23 w dniach 27-04-2013/28-04-2013

177 POLONIA-SPARTA ŚWIDNICA - PROMIEŃ ŻARY 2013-04-27 17:00   3 : 2
178 BIELAWIANKA BIELAWA - KS ORZEŁ Ząbkowice Śląskie 2013-04-27 17:00   1 : 1
179 UKP LECHIA ZIELONA GÓRA - LECHIA DZIERŻONIÓW 2013-04-27 17:00   1 : 0
180 STEINPOL-ILANKA RZEPIN - MOTOBI 2013-04-27 13:00   3 : 0
181 PIAST KARNIN - POLONIA TRZEBNICA 2013-04-28 14:00   3 : 1
182 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 2013-04-27 16:00   0 : 1
183 I TS ŚLĘZA WROCŁAW - POGOŃ ŚWIEBODZIN 2013-04-27 15:00   4 : 0
184 SPROTAVIA SZPROTAWA - PROCHOWICZANKA 2013-04-27 16:00   1 : 3

Kolejka: 24 w dniach 04-05-2013/05-05-2013

185 PROMIEŃ ŻARY - SPROTAVIA SZPROTAWA 2013-05-04 16:00   2 : 2
186 PROCHOWICZANKA - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2013-05-04 17:00   1 : 0
187 POGOŃ ŚWIEBODZIN - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2013-05-04 17:00   5 : 0
188 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - PIAST KARNIN 2013-05-04 17:00   1 : 0
189 POLONIA TRZEBNICA - STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2013-05-04 11:00   2 : 1
190 MOTOBI - UKP LECHIA ZIELONA GÓRA 2013-05-04 16:00   0 : 0
191 LECHIA DZIERŻONIÓW - BIELAWIANKA BIELAWA 2013-05-04 17:00   3 : 2
192 KS ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - POLONIA-SPARTA ŚWIDNICA 2013-05-04 15:00   2 : 2

Kolejka: 25 w dniach 11-05-2013/12-05-2013

193 KS ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - PROMIEŃ ŻARY 2013-05-11 16:00   6 : 0
194 POLONIA-SPARTA ŚWIDNICA - LECHIA DZIERŻONIÓW 2013-05-11 17:00   0 : 0
195 BIELAWIANKA BIELAWA - MOTOBI 2013-05-11 17:00   0 : 0
196 UKP LECHIA ZIELONA GÓRA - POLONIA TRZEBNICA 2013-05-11 17:00   2 : 1
197 STEINPOL-ILANKA RZEPIN - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 2013-05-11 15:00   5 : 1
198 PIAST KARNIN - POGOŃ ŚWIEBODZIN 2013-05-12 16:00   2 : 1
199 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - PROCHOWICZANKA 2013-05-11 16:00   1 : 4
200 I TS ŚLĘZA WROCŁAW - SPROTAVIA SZPROTAWA 2013-05-12 17:00   2 : 0

Kolejka: 26 w dniach 18-05-2013/19-05-2013

201 PROMIEŃ ŻARY - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2013-05-18 16:00   0 : 4
202 SPROTAVIA SZPROTAWA - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2013-05-18 17:00   6 : 1
203 PROCHOWICZANKA - PIAST KARNIN 2013-05-18 17:00   0 : 3
204 POGOŃ ŚWIEBODZIN - STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2013-05-18 17:00   3 : 0
205 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - UKP LECHIA ZIELONA GÓRA 2013-05-18 18:00   0 : 1
206 POLONIA TRZEBNICA - BIELAWIANKA BIELAWA 2013-05-18 17:00   1 : 2
207 MOTOBI - POLONIA-SPARTA ŚWIDNICA 2013-05-18 16:00   1 : 3
208 LECHIA DZIERŻONIÓW - KS ORZEŁ Ząbkowice Śląskie 2013-05-18 17:00   0 : 2

Kolejka: 27 w dniach 25-05-2013/26-05-2013

209 LECHIA DZIERŻONIÓW - PROMIEŃ ŻARY 2013-06-05 18:00   7 : 0
210 KS ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - MOTOBI 2013-05-25 16:00   0 : 1
211 POLONIA-SPARTA ŚWIDNICA - POLONIA TRZEBNICA 2013-05-26 11:00   1 : 0
212 BIELAWIANKA BIELAWA - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 2013-05-25 17:00   3 : 0
213 UKP LECHIA ZIELONA GÓRA - POGOŃ ŚWIEBODZIN 2013-05-25 17:00   4 : 1
214 STEINPOL-ILANKA RZEPIN - PROCHOWICZANKA 2013-05-25 16:00   2 : 1
215 PIAST KARNIN - SPROTAVIA SZPROTAWA 2013-05-26 16:00   1 : 0
216 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2013-05-25 16:00   0 : 6

Kolejka: 28 w dniach 01-06-2013/02-06-2013

217 PROMIEŃ ŻARY - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2013-06-01 16:00   2 : 0
218 I TS ŚLĘZA WROCŁAW - PIAST KARNIN 2013-06-02 17:00   3 : 0
219 SPROTAVIA SZPROTAWA - STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2013-06-01 17:00   1 : 2
220 PROCHOWICZANKA - UKP LECHIA ZIELONA GÓRA 2013-06-01 17:00   0 : 2
221 POGOŃ ŚWIEBODZIN - BIELAWIANKA BIELAWA 2013-06-02 15:00   1 : 1
222 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - POLONIA-SPARTA ŚWIDNICA 2013-06-01 17:00   2 : 1
223 POLONIA TRZEBNICA - KS ORZEŁ Ząbkowice Śląskie 2013-06-01 17:00   5 : 1
224 MOTOBI - LECHIA DZIERŻONIÓW 2013-06-01 16:00   1 : 2

Kolejka: 29 w dniach 08-06-2013/09-06-2013

225 MOTOBI - PROMIEŃ ŻARY 2013-06-08 16:00    
226 LECHIA DZIERŻONIÓW - POLONIA TRZEBNICA 2013-06-08 16:00    
227 KS ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 2013-06-08 16:00    
228 POLONIA-SPARTA ŚWIDNICA - POGOŃ ŚWIEBODZIN 2013-06-08 16:00    
229 BIELAWIANKA BIELAWA - PROCHOWICZANKA 2013-06-08 16:00    
230 UKP LECHIA ZIELONA GÓRA - SPROTAVIA SZPROTAWA 2013-06-08 16:00    
231 STEINPOL-ILANKA RZEPIN - I TS ŚLĘZA WROCŁAW 2013-06-08 16:00    
232 PIAST KARNIN - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2013-06-08 16:00    

Kolejka: 30 w dniach 15-06-2013/16-06-2013

233 PROMIEŃ ŻARY - PIAST KARNIN 2013-06-15 16:00    
234 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2013-06-15 16:00    
235 I TS ŚLĘZA WROCŁAW - UKP LECHIA ZIELONA GÓRA 2013-06-15 16:00    
236 SPROTAVIA SZPROTAWA - BIELAWIANKA BIELAWA 2013-06-15 16:00    
237 PROCHOWICZANKA - POLONIA-SPARTA ŚWIDNICA 2013-06-15 16:00    
238 POGOŃ ŚWIEBODZIN - KS ORZEŁ Ząbkowice Śląskie 2013-06-15 16:00    
239 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - LECHIA DZIERŻONIÓW 2013-06-15 16:00    
240 POLONIA TRZEBNICA - MOTOBI 2013-06-15 16:00