Dni Talentu AMO Międzyrzecz sezon 2019/2020 - wyniki

AMO - nowe logo

Zakończył się pierwszy etap rekrutacji do Akademii Młodych Orłów Międzyrzecz na sezon 2019 ? 2020. Kolejny, czyli treningi testowe już w przyszłym tygodniu.

W załączeniu znajduje się lista zakwalifikowanych, daty i godziny treningów. Należy stawić się w obu wyznaczonych terminach na boisku orlik os. Kasztelańskie 8 w Międzyrzeczu, nieobecność bez uprzedniego poinformowania trenera koordynatora jest równoznaczna z rezygnacją z dalszej rekrutacji. Więcej informacji na https://www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow,amo-miedzyrzecz,31220.html

DSC_6264.jpg

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (II etap rekrutacji AMO M-cz.pdf)II etap rekrutacji AMO M-cz.pdf

Koordynatorzy Lubuskich AMO w sztabie trenerskim Jesiennej Akademii Młodych Orłów

W dniach 12 - 16 listopada w Pruszkowie, Trenerzy Koordynatorzy Akademii Młodych Orłów Zielona Góra i Międzyrzecz uczestniczyli w pierwszej edycji Jesiennej Akademii Młodych Orłów (JAMO). Trenerzy Bartosz Siemiński i Radosław Bubniak zostali zaproszeni do sztabu trenerskiego przez trenera kadry Polski U-15 Bartłomieja Zalewskiego. Podczas kilkudniowej konsultacji mieli okazję współpracować z najzdolniejszymi zawodnikami z kraju - rocznik 2006.

Czytaj więcej...

AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW MIĘDZYRZECZ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY!

amo-logoPełnego pasji, kreatywnego, otwartego na nowe wyzwania, chcącego podwyższać własne kwalifikacje TRENERA zachęcamy do współpracy w Akademii Młodych Orłów Międzyrzecz.

Dzięki pracy w AMO Międzyrzecz możesz zdobyć doświadczenie szkoleniowe w pracy z dziećmi w wieku 5-11 lat, nabyć wiele niezbędnych umiejętności oraz wzbogacić wiedzę, którą wykorzystasz w dalszej pracy trenerskiej.

Czytaj więcej...

Zakwalifikowani do AMO Międzyrzecz na sezon 2018/2019

Zakończyła się rekrutacja do AMO Międzyrzecz na przyszły sezon. Na podstawie ?Dni Talentu? oraz treningów testowych trenerzy wybrali grupę dzieci, które rozpoczną swoje zajęcia  3 września.

dni talentu

Czytaj więcej...

Dni Talentu AMO Międzyrzecz - wyniki

amo-logoW miniony weekend zakończył się pierwszy etap rekrutacji do Akademii Młodych Orłów Międzyrzecz na sezon 2018 / 19. Blisko 130 dzieci zaprezentowało swój potencjał ruchowy oraz umiejętności piłkarskie. Część z nich zostało zaproszonych na drugi etap rekrutacji, czyli treningi testowe.

W załączeniu znajduje się lista zakwalifikowanych wraz z terminami treningów testowych. O ewentualnych absencjach należy poinformować trenera koordynatora pod nr tel.: 516 139 410 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy na Dni Talentu AMO Międzyrzecz

Plakat Dni Talentu 2018

Towarzyskie spotkanie młodych Orłów

W sobotę 20 stycznia w Międzyrzeczu odbyło się towarzyskie spotkanie Młodych Orłów z Międzyrzecza i Zielonej Góry. Mimo mroźnej aury na boisku stawiło się blisko 40 zawodników z kategorii Orlik obu akademii. Jak zawsze celem sparingu była weryfikacja postępów w szkoleniu i na podstawie obserwacji zwrócenie baczniejszej uwagi na mankamenty w dalszym procesie treningowym.

 

Czytaj więcej...

"Z podwórka na stadion" Akademia Młodych Orłów Międzyrzecz w finałach wojewódzkich!

Sukcesem dla Akademii Młodych Orłów Międzyrzecz zakończyły się powiatowe eliminacje do XVIII edycji turnieju "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku". Młodzi piłkarze zwyciężyli w każdej kategorii chłopców i będą reprezentować powiat międzyrzecki w finałach wojewódzkich, które odbędą się wiosną 2018 roku. Poza zespołami AMO udział w turnieju wzięły drużyny szkół podstawowych z Międzyrzecza, Przytocznej oraz Kaławy. W minionych eliminacjach dziewcząt reprezentacje poszczególnych szkół udział brały jedynie w kategorii U-12. Najlepszą drużyną została SP 2 Międzyrzecz.

Czytaj więcej...

AMO Międzyrzecz docenione przez PZPN

lzpn-logoMiło nam poinformować, że zawodnik kat. U-8 Akademii Młodych Orłów w Międzyrzeczu został doceniony przez Polski Związek Piłki Nożnej za postawę FAIR PLAY podczas rozgrywek XVII edycji turnieju ?Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku?. Gratulujemy!

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (AMO Międzyrzecz.pdf)AMO Międzyrzecz.pdf

Wyniki Dni Talentu AMO Międzyrzecz

Zakończył się pierwszy etap rekrutacji do Akademii Młodych Orłów Międzyrzecz na sezon 2017/18. Po dwóch testowych weekendach spośród blisko 200 chętnych dzieci urodzonych w latach 2007 - 2013, trenerzy wybrali zawodników, którzy zaproszeni zostaną na "treningi testowe". Będzie to ostatni etap naboru.

Czytaj więcej...

Dni Talentu AMO Międzyrzecz 2017

Już tylko dni dzielą nas od kolejnych Dni Talentu Akademii Młodych Orłów Międzyrzecz! Serdecznie zapraszamy na Orlik przy os. Kasztelańskim w dniach 2-4 czerwca oraz 9-11 czerwca.

PLAKAT-A2 MIEDZYRZECZ-2017