OTWARTE KONSULTACJE DLA DZIEWCZYNEK ? CO TO TAKIEGO?

Otwarte konsultacje odbywają się w naszym województwie od ponad dwóch lat. Są to spotkania w formie treningów i sparingów dla zawodniczek występujących zarówno w klubach kobiecych jak i dla tych, które na co dzień rywalizują z chłopcami. Poprzez takie spotkania pojawiają się perełki, które zasilają Lubuską Kadrę. Poniżej przedstawiamy przykłady zawodniczek, które poprzez systematyczną obecność na Otwartych konsultacjach są wiodącymi postaciami nie tylko w naszej kadrze ale i poza województwem.

14.10.19 Otwarte konsultacje

Czytaj więcej...

Wizyta Prezesa Skowrona w Kargowej

lzpn-logoW miniony weekend Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robert Skowron pojawił się na meczu ORLIKA E1 gr. Świebodzin, pomiędzy MUKS Kargowa - AP Sulechów (0:22). Podczas wizyty Prezes Skowron spotkał się z Prezesem MUKSu Krzysztofem Dziubą.

 70782749_3134964433243887_8291880027914502144_o.jpg

Pary 1/16 "Pucharu Tysiąca Drużyn": Stilon Gorzów podejmie Zagłębie Lubin!

27 września w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski. Spotkania tej fazy rozgrywek "Pucharu Tysiąca Drużyn" rozegrane zostaną w dniach 29, 30 i 31 października. Przedstawiciel Lubuskiego ZPN: Stilon Gorzów Wlkp. zmierzy się z Ekstraklasowym Zagłębiem Lubin!

Czytaj więcej...

Wizyta Prezesa Skowrona na meczu UKS Czarni Żagań - MUKS PS Kostrzyn n/O

lzpn-logo

W miniony weekend Prezes Lubuskiego ZPN Robert Skowron wraz z Przewodniczącym Podokręgu Żagań Dariuszem Jakubasem pojawili się na meczu III ligi kobiet UKS Czarni Żagań - MUKS PS Kostrzyn n/O (0:1). Podczas wizyty spotkali się z Prezesem UKS-u Marcinem Iwaniakiem oraz trenerem zespołu Wojciechem Martyniakiem.

IMG-20190915-WA0002.jpg

Prezes Skowron odwiedził Spartę Grabik

W niedzielę 15 września Prezes Lubuskiego ZPN Robert Skowron wraz z Wiceprezesem Radosławem Pogorzelcem, Trenerem Koordynatorem Lubuskiego ZPN Wojciechem Drożdżem oraz Przewodniczącym Podokręgu Żary Wiesławem Zaleszczakiem odwiedzili Grabik, gdzie miejscowa Sparta podejmowała Arkę Nowa Sól (2:4). Podczas wizyty delegacja Lubuskiego ZPN spotkała się z Prezesem Sparty Piotrem Makowskim, który został dodatkowo odznaczony Złotą Odznaką Honorową Lubuskiego ZPN.

Wizyta na meczu II ligi kobiet

W niedzielę 15 września Prezes Lubuskiego ZPN Robert Skowron, Wiceprezes Radosław Pogorzelec oraz członek Komisji Piłkarstwa Kobiecego PZPN Wojciech Drożdż odwiedzili kobiecą sekcję Promienia Żary. Zawodniczki z Żar podejmowały lidera II ligi Bielawiankę Bielawa. Niestety drużyna gości okazała się lepsza i wygrała 6:0. Przed spotkaniem Prezes Skowron odznaczył Złotą Odznaką Honorową Lubuskiego ZPN Roberta Dziadula.

Droga do marzeń i piłkarskiej przygody. Wystartowały zapisy do XX edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

Piłkarska pasja, marzenia, szansa na odkrycie talentu oraz dużo dobrej zabawy - tak w skrócie można opisać największy w Europie turniej dla dzieci, który już od prawie 20 lat gości na sportowej mapie Polski. W Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej do tej pory udział wzięło ponad 2 miliony piłkarek i piłkarzy. Chęć udziału drużyn dziewcząt i chłopców w XX edycji mogą zgłaszać opiekunowie, nauczyciele i trenerzy. Zapisy zespołów w kategoriach wiekowych U-8, U-10 oraz U-12 potrwają do 30 września.

Czytaj więcej...

70-lecie klubu MKS Nowe Miasteczko

lzpn-logo

W niedzielę 9 września odbyła się uroczystość związana z obchodami 70-lecia klubu MKS Nowe Miasteczko. W Jubileuszu wziął udział Prezes Lubuskiego ZPN Robert Skowron, który przekazał na ręce Prezesa MKSu Romana Kozłowskiego pamiątkową paterę Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. Dodatkowo Prezes Skowron odznaczył zasłużonych działaczy. IMG-20190908-WA0001.jpg

Czytaj więcej...

Wizyta Prezesa Skowrona w Żaganiu

lzpn-logo

W miniony weekend Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robert Skowron pojawił się na meczu Lubuskiej IV Ligi: UKS Czarni Żagań - Meprozet Stare Kurowo (2:3). Podczas wizyty Prezes Skowron spotkał się z działaczami obu klubów.

IMG-20190908-WA0000.jpg

Wizyta Prezesa Skowrona w Trzcielu

W niedzielę 1 września Prezes Lubuskiego ZPN Robert Skowron odwiedzilł Obrę Trzciel, która w III kolejce Klasy B Świebodzin podejmowała Brunatnych Sieniawa (4:1). Podczas wizyty Prezes Skowron spotkał się z Prezesem Obry Piotrem Tureckim oraz Prezesem Brunatnych Wieslawem Kozackim.

IMG-20190901-WA0000.jpg

Charytatywna konferencja szkoleniowa we Wrocławiu

lzpn-logoWydział Szkolenia Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej , Dolnośląskie Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej oraz COMT COACHING CLUB zapraszają na: charytatywną konferencję szkoleniową we Wrocławiu.

Czytaj więcej...